Знов обідрати державу на сотні мільярдів гривень: З'явилась інформація, як Коломойський і Боголюбов повернуть собі "ПриватБанк"

З 2016 року Нацбанк задля порятунку фінансової системи і курсу гривні у збанкрутілого "монстра" влив більше 150 млрд гривень. Адже екс-власники вивели майже всю ліквідність закордон, сподіваючись на нові запозичення від держави в надуту "бульбашку"

Олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов мають намір повернути собі «ПриватБанк», довівши в суді нібито незаконність націоналізації фіну станови, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegram-канал The Newsroom.

Колишні власники «ПриватБанку» вже подали позов проти уряду до Господарського суду Києва з метою довести недійсність націоналізації, проведеної в 2016 році.

«Рішення про націоналізацію, як відомо, приймав екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, який ще рік тому обурювався долею нещасних платників податків після докапіталізації на 148 млрд гривень спустошеного Коломойським банку, а тепер оббиває передвиборні пороги кандидата Зеленського», - йдеться в повідомленні The Newsroom.

Перше слухання у суді вже відбулося і позивачам дали термін на збір доказів, оскільки вони навіть не надали елементарно угоди, на якій ґрунтується позов.

За інформацією журналістів, Господарський суд прийме рішення на користь олігархів і відновить їх у реєстрі юр- і фізосіб, як власників фінустанови. Це пов'язано з тим, що заступник голови Верховного Суду і керівник касаційного Госпсуду Богдан Львів є другом юриста Коломойського Андрія Богдана, який також керує виборчою кампанією Володимира Зеленського.

«Однак джерела вважають, що Львів вступить в цю гру вже на стадії касації, а до того - рішення будуть прийматися за допомогою грошових « аностів» суддям першої та другої інстанції», - стверджують журналісти.

Джерела, близькі до олігарха, кажуть, що Коломойський хоче повернути собі «ПриватБанк» за всяку ціну.

Нагадаємо, колишні акціонери «ПриватБанку» Коломойський і Боголюбов визнали заподіяння збитків банку в розмірі 248 мільйонів доларів.

"Братушки" підвели Кремль: У Сербії заявили, що не визнають результати "референдуму" на окупованих територіях України

неділя, 25 вересень 2022, 16:14

Згідно з нормами міжнародного права, Сербія не визнаватиме результати псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Про це заявив на пресконференції глава МЗС Сербії Нікола Селакович, повідомляють Патріоти України із посиланням на N1. ...

"Це було щось на зразок зомбі-апокаліпсису": Звільнений по обміну британець розповів про російський полон

неділя, 25 вересень 2022, 15:53

Британець Шон Піннер будучи добровольцем у складі Збройних Сил потрапив у полон до окупантів. Після визволення він розповів, що думав про те, що загине, передають Патріоти України. Британець розповів журналістам, що його катували у полоні. Зокрема й ви...