Знову - за грати? У Раду надійшло подання ГПУ на Савченко

Документ надійшов ще ввечері, 15 березня. Комітет ще не визначився, коли буде розглядати документ

Фото: ЖЖДо Комітету ВР з питань регламенту і організації роботи Ради надійшло подання ГПУ про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешту народного депутата Надії Савченко, повідомляють Патріоти України.

"Чекаємо інформацію від голови Верховної Ради, що направлено подання народному депутату Савченко, і потім комітет буде визначатися, коли призначати дату засідання", - зазначила керівник секретаріату комітету Марія Нехоца.

У свою чергу, перший заступник голови комітету Володимир Арешонков зазначив, що наступне засідання комітету заплановане на середу, 21 березня, і на ньому, можливо, буде розглядатися таке подання ГПУ.

"Після того, як подання буде відправлено народному депутату Савченко, у неї буде 5 днів на те, щоб надати письмові пояснення... Орієнтовно комітет зможе розглянути подання на наступному тижні, за планом наступне засідання комітету в середу (21 березня - ред.). Якщо Савченко отримає сьогодні всі матеріали, то в середу ми вкладаємося в терміни, і тоді таке засідання комітету може відбутися в середу", - пояснив він.

При цьому він спрогнозував, що парламент в сесійній залі зможе розглянути відповідне подання ГПУ у четвер, 22 березня.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...