"Знову на дровах": Соцмережі про захід путінського фрегата в Середземне море (фото)

Користувачі інтернету не стримують емоцій.

Ілюстрація: russ-smi.ru

Користувачі соціальних мереж з гумором обговорюють повідомлення про те, що до берегів Сирії повернеться фрегат Чорноморського флоту РФ "Адмірал Григорович". повідомляють Патріоти України.

У зв'язку з цією новиною блогери згадали сумно відомий авіаносець "Адмірал Кузнєцов", який сильно димів на шляху свого проходження до Сирії.

"Ви тільки не смійтеся, але тут ще одна коптилка вирішила скласти конкуренцію Виміралу Кузнєцову. НАТО, тремти!", "Чергова екологічна катастрофа", "Головне вчасно маскувальний пустити дим", "Знову многоходовачка працює на дровах!)) ох вже ці нафтовики!", - пишуть користувачі Twitter в коментарях.

"Самостійно і для себе": Україна починає будувати дві державні військово-морські бази, - Зеленський

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:59

В Україні починається будівництво двох державних військово-морських баз для захисту чорноморського регіону. Про це 20 жовтня заявив президент Володимир Зеленський під час виступу зі щорічним зверненням до українців з трибуни Верховної Ради. Його трансл...

У Росії відомий політик померла від укусу оси (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:45

Жінка встигла викликати "швидку", але медики врятувати її вже не змогли. 19 жовтня від укусу оси померла російський політик, одна з лідерів екологічної партії "Зелені" Олександра Аставіна. Про це повідомляє "Комсомольская правда", передають Патріоти Ук...