"Зраду геть, або ТОП-5 міфів про воєнний стан", - Тука

"Деякі міфи, які вчора розповсюджували популісти", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Георгій Тука, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"– "відтепер військові можуть вилучати ваші автівки та майно"

Панове, той факт, що національна поліція може вже давним-давно, в разі необхідності, вилучати приватний автотранспорт, вам не заважає спати вночі?

– "тепер Порошенко може надалі самостійно подовжувати термін дії воєнного стану, правлячи вічно!"

Ніяка "пролонгація" не передбачена діючим законодавством.

– "військові відтепер можуть займати ваші будинки!"

Тобто, коли військові гинуть за нас – вони "герої", коли вони мерзнуть та голодують в окопах – "молодці", а, якщо в разі початку бойових дій, військові займуть вашу оселю – "рятуйте"?!! Щось тхне "зрадою", ні?

– "ми ЗА введення воєнного стану, але вимагаємо збереження всіх прав громадян!"

Шановні! Воєнний стан, власне, і передбачає певні обмеження прав громадян! Це - його суть!

– "навіщо це робити, нам це нічого не дасть!"

Можете вважати введення воєнного стану в 10 областях певною репетицією і підготовкою. Згідно норм діючого законодавства, введення воєнного стану дає можливітсь вчиняти наступні дії:
– встановлювати посилену охорону важливих об"єктів національної економіки;
– забороняти торгівлю зброєю...
– встановлювати порядок використання фонду захисних споруд цивільного захисту...

Зрозуміло, що треба зробити певну ревізію цього фонду, розглянути готовність кадрового резерву, відпрацювати злагодженість роботи регіональних штабів і багато чого іншого.

Тому, дуже прошу, не впадати в істерію, а подивитись, як живуть Луганщина та Донеччина: магазини працюють, кінотеатри працюють, банки і ресторани – теж. Люди подорожують країною в вільному режимі.

Якщо ранком ви почнете масово скуповувати сіль-воду-сірники, то ажіотаж та дефіцит – це, виключно, настлідки ваших дій! Геть зраду!".

Українка виграла у ПриватБанку суд на 105 тис. грн - їй повернуть гроші, які зняли з кредитки шахраї

понеділок, 30 січень 2023, 15:58

ПриватБанк програв суд своїй клієнтці, яка вимагала відмінити всі шахрайські операції зі своєї кредитки та повернути їй 105 тис. грн. Шевченківський районний суд Запоріжжя 23 січня 2023 року опублікував рішення, згідно з яким банк зобов'язаний відшкоду...

"Прорив у Вугледарі - брехня": Гіркін розкрив невдачі окупантів на Донбасі

понеділок, 30 січень 2023, 15:45

У російських окупантів з'явилися проблеми на Донецькому напрямку. Наступ у Мар'їнці припинився, а у Вугледарі так і не сталося прориву, передають Патріоти України. Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін повідомив, що 11 місяців лобових ударів окупантів вилилися...