"Зраду геть, або ТОП-5 міфів про воєнний стан", - Тука

"Деякі міфи, які вчора розповсюджували популісти", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Георгій Тука, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"– "відтепер військові можуть вилучати ваші автівки та майно"

Панове, той факт, що національна поліція може вже давним-давно, в разі необхідності, вилучати приватний автотранспорт, вам не заважає спати вночі?

– "тепер Порошенко може надалі самостійно подовжувати термін дії воєнного стану, правлячи вічно!"

Ніяка "пролонгація" не передбачена діючим законодавством.

– "військові відтепер можуть займати ваші будинки!"

Тобто, коли військові гинуть за нас – вони "герої", коли вони мерзнуть та голодують в окопах – "молодці", а, якщо в разі початку бойових дій, військові займуть вашу оселю – "рятуйте"?!! Щось тхне "зрадою", ні?

– "ми ЗА введення воєнного стану, але вимагаємо збереження всіх прав громадян!"

Шановні! Воєнний стан, власне, і передбачає певні обмеження прав громадян! Це - його суть!

– "навіщо це робити, нам це нічого не дасть!"

Можете вважати введення воєнного стану в 10 областях певною репетицією і підготовкою. Згідно норм діючого законодавства, введення воєнного стану дає можливітсь вчиняти наступні дії:
– встановлювати посилену охорону важливих об"єктів національної економіки;
– забороняти торгівлю зброєю...
– встановлювати порядок використання фонду захисних споруд цивільного захисту...

Зрозуміло, що треба зробити певну ревізію цього фонду, розглянути готовність кадрового резерву, відпрацювати злагодженість роботи регіональних штабів і багато чого іншого.

Тому, дуже прошу, не впадати в істерію, а подивитись, як живуть Луганщина та Донеччина: магазини працюють, кінотеатри працюють, банки і ресторани – теж. Люди подорожують країною в вільному режимі.

Якщо ранком ви почнете масово скуповувати сіль-воду-сірники, то ажіотаж та дефіцит – це, виключно, настлідки ваших дій! Геть зраду!".

Влаштував "інспекцію будівництва" у окупованому місті: У Маріуполі засвітився заступник Шойгу (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:41

Йдеться про заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова. Він приїхав в тимчасово окупований Маріуполь нібито з "інспекцією" будівництва фортифікацій житлових кварталів. В ролику пропагандисти показали лише частину якогось будмайданчика і кортеж росій...

Рада призначила нового уповноваженого із прав людини

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:27

Верховна Рада 1 липня призначила нового уповноваженого з прав людини. Ним став Дмитро Лубінець. Кандидатуру Лубінця обговорювали цілу годину. Врешті його таки призначили омбудсменом, інформують Патріоти України. "Після годинного обговорення Дмитра Лубі...