"Зроблю все можливе": У Німеччині пригрозили Путіну "газовим" ударом

Манфред Вебер вважає будівництво газопроводу "Північний потік-2" "суто політичним проектом".

Манфред Вебер. Фото: Euronews.

Депутат Європарламенту від Німеччини, кандидат на посаду голови Європейської комісії Манфред Вебер пообіцяв, що в разі перемоги він зробить все можливе, щоб заблокувати проект "Північний потік-2". Про це він розповів в інтерв'ю Newsweek, передають Патріоти України.

"Категорично відкидаю будівництво газопроводу "Північний потік-2". Це не економічний проект, а чисто політичний, який знаходиться у протиріччі з інтересами Європейського Союзу, тому ми повинні його заблокувати", — сказав він.

Також Вебер запевнив, що зробить "все можливе, щоб зупинити цей проект". "У нас на даний момент вже є інструменти для цього, я маю на увазі директиву газову та енергетичну. І якщо я стану главою Єврокомісії, я ще раз їх вивчу і подивлюся, які у нас є ще варіанти, щоб вплинути на цей проект", — додав політик.

У разі реалізації цей проект, на його думку, "значно торкнеться інтересів України, а в довгостроковій перспективі вплине на ціну газу для всієї Європи".

"Хочеться це все забути, як сон": Звільнений прикордонник з "Азовсталі" розповів, як окупанти ставляться до полонених (відео)

субота, 2 липень 2022, 19:40

Прикордонник Павло Піковець, який був взятий в полон з "Азовсталі", розповів, як до полонених ставилися окупанти. Коротке інтерв’ю з героєм опублікувала Держприкордонслужба, передають Патріоти України. . Павло Піковець дістав поранення 15 квітня. Післ...

Схожа на Гордона в жіночому образі: Захарова шокувала еротичним відео з полуницею

субота, 2 липень 2022, 19:27

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова візначилася еротичим роликом з полуницею. Відео з'явилося у Telegram-каналі Захарової, передають Патріоти України. На кадрах представниця російського дипвідомства поїдає полуницю...