Зробити "правильным хохлом": Окупанти відзначатимуть у Криму річницю з дня народження Шевченка

Ідеологам окупаційного режиму крім маріонеткових кримсько-татарських організацій знадобилося активізувати і українські

Проросійська "українська громада у 2018/ Джерело: krymr.com

Російська влада в українському Криму офіційно оголосила про намір відзначити 205-ту річницю дня народження Тараса Шавченка і запросила туди "усіх охочих". "Захід" окупанти проведуть 9 березня в Керчі, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Крим Реалії"."Українська громада міста Керчі (проросійська організація, – 24 канал) 9 березня о 10:00 запрошує всіх охочих вшанувати пам'ять видатного українського діяча покладанням квітів у сквері імені Тараса Шевченка", – йдеться у повідомленні місцевої російської адміністрації.

Зазначимо, рік тому день у народження Шевченка його пам'ять в окупованому Криму також відзначили – кримчани принесли квіти до пам'ятників у Севастополі, Ялті, Керчі та Сімферополі.

Так званий мітинг від так званої української громади Криму/ Джерело: krymr.com

Зазначимо, рік тому "українська громада Кримуі" отримала дозвіл від окупантів на проведення "мітингів", але активістам Українського культурного центру проводити акцію заборонили.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...