ЗСУ мстяться за загибель бійця: Окупанти на Донбасі зазнають втрат

Не давати спуску окупантам. На силу відповідати подвійою силою, єдина мова котру розуміють російські зайди

У суботу, 17 листопада, в ході бойових дій на Донбасі було ліквідовано двоє бойовиків, ще двоє поранені. Про це повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил, зазначають Патріоти України.

Уточнюється, що за добу окупанти 16 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. При цьому зафіксовано 10 випадків застосування озброєння, забороненого мінського домовленостями.

Так, протягом минулої доби ворог здійснював обстріли наших позицій з мінометів калібру 82 мм в районах населених пунктів Піщане, Жолобок, Новотошківське, Оріхове, Вільний, Троїцьке та Світлодарськ. Окрім того, поблизу Жолобка, хутора Вільного та Світлодарська противник вів вогонь з мінометів 120-го калібру. По опорних пунктах неподалік Мар'їнки, Березового, Красногорівки, Гнутового, Лебединського та Широкиного окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...