Зупинити "гібридні війни": Британія введе податок на фейки

У Британській парламентській комісії висунули пропозицію ввести плату за поширення фейкових новин з таких інтернет-ресурсів, як Facebook, Google і Twitter. На їх думку це допоможе боротися з недостовірною інформацією, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що комісія також планує надати компаніям особливий статус, який передбачає підвищений рівень відповідальності за інформацію, яку вони поширюють. "Ми зараз зіткнулися з кризою використання даних в інтернеті і маніпуляцією персональними даними", – йдеться в доповіді Комісії з цифровим технологіям, культурі і медіа при палаті громад. У комісії зазначили, що чинні юридичні рамки не пристосовані до цифрових реалій, які швидко розвиваються.

"Facebook і інші платформи повинні посилити захист призначених для користувача даних. Ми запропонуємо переглянути статус інтернет-компаній і покласти на корпорації велику відповідальність за дані користувачів. Завдяки цьому компанії більше не зможуть відмовлятися від відповідальності за витік інформації, посилаючись на те, що на їхніх серверах дані "всього лише зберігаються", – зазначив президент Комісії Деміан Коллінз.

Члени Британської парламентської комісії звернулися до голови Facebook Марка Цукерберга з проханням особисто відвідати засідання комісії, щоб дати відповідь на низку запитань, які, наразі, залишаються незрозумілими.

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...