Звідки гроші? Путінський генерал купив у Майамі будинків на $38 млн

Генерал боровся в РФ з корупцією.

Фото: transparency.org.ru

Колишній заступник начальника головного управління щодо боротьби з оргзлочинністю МВС Росії і керівник антитерористичного центру СНД Анатолій Пєтухов із 2010 року інвестував у нерухомість американського штату Флорида більше 38 мільйонів доларів. Про це у своєму розслідуванні заявляє "Трансперенсі Інтернешнл. Росія", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, Головне управління щодо боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) - остання посада Пєтухова в МВС. Цей підрозділ займався боротьбою не тільки з мафією, але і з економічними злочинами, а також виконував функції служби власної безпеки МВС.

Після ГУБОЗу Пєтухов перейшов на роботу в Всеросійський науково-дослідний інститут МВС РФ і зайнявся бізнесом. Так, із 2010 року генерал осів у Майамі. Того ж року він придбав нерухомість класу люкс у районі Майамі Дейд Continuum North Tower вартістю 3,04 млн доларів.

У 2011 році Пєтухов купив офісне приміщення. Сума угоди склала 3,2 млн доларів. Він відкрив компанію Asko Inc, яка спеціалізується на оренді офісних приміщень і торгових центрів та управлінні комерційною нерухомістю. Зараз Asko Inc належать три офісні приміщення, торговий центр у Халландейл-Біч і одразу сім офісних приміщень в Imperial Towers North загальною вартістю 13,6 млн доларів.

Для покупки одного з офісних приміщень у Халландейл-Біч компанія Пєтухова отримала кредит розміром 2,1 млн доларів у Stonegate Bank. Хоча кредит був виданий строком на 10 років, розплатився Пєтухов всього за два роки.

Найбільшою угодою Пєтухова в Майамі можна назвати придбання відразу двох маєтків на острові Гібіскус (Hibiscus Island), куплених із різницею всього в чотири дні. Один маєток був куплений за 7,9 млн доларів, другий - за 7,05 млн доларів.

Борці з корупцією вказують, що в матеріалах справи Пєтухова містяться відомості, які вказують на те, що екс-генерал не тільки незаконно отримав статус резидента США зі своєю сім'єю, але і міг скоїти злочини на території Росії. "Разом із цим ми не змогли встановити джерело походження близько 40 млн доларів, які Пєтухов вклав у зарубіжну нерухомість", - йдеться в матеріалі.

"Головне завдання нині - отримати "Нептуни" якомога скоріше й грамотно застосовувати": Командувач ВМСУ розповів, коли найпотужніші ракетні комплекси України надійдуть на озброєння

неділя, 5 липень 2020, 11:07

Ракетні комплекси «Нептун», які пройшли повний комплекс випробувань на полігонах Одещини, надійдуть на озброєння ЗСУ в 2021 році. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» заявив командувач ВМС ЗСУ Олексій Неіжпапа, зазначають Патріоти України.

Хіти тижня. Люди пізнаються в біді. Дизельні генератори, помпи для відкачування води та гроші на техніку: Порошенко привіз допомогу постраждалим від повені на Прикарпатті

неділя, 5 липень 2020, 11:00

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко приїхав на Прикарпаття в постраждалі від руйнівної повені населені пункти, щоб на власні очі побачити масштаби біди. Команда Порошенка побувала в Надвірнянському районі, ...