Звідки гроші? Путінський генерал купив у Майамі будинків на $38 млн

Генерал боровся в РФ з корупцією.

Фото: transparency.org.ru

Колишній заступник начальника головного управління щодо боротьби з оргзлочинністю МВС Росії і керівник антитерористичного центру СНД Анатолій Пєтухов із 2010 року інвестував у нерухомість американського штату Флорида більше 38 мільйонів доларів. Про це у своєму розслідуванні заявляє "Трансперенсі Інтернешнл. Росія", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, Головне управління щодо боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) - остання посада Пєтухова в МВС. Цей підрозділ займався боротьбою не тільки з мафією, але і з економічними злочинами, а також виконував функції служби власної безпеки МВС.

Після ГУБОЗу Пєтухов перейшов на роботу в Всеросійський науково-дослідний інститут МВС РФ і зайнявся бізнесом. Так, із 2010 року генерал осів у Майамі. Того ж року він придбав нерухомість класу люкс у районі Майамі Дейд Continuum North Tower вартістю 3,04 млн доларів.

У 2011 році Пєтухов купив офісне приміщення. Сума угоди склала 3,2 млн доларів. Він відкрив компанію Asko Inc, яка спеціалізується на оренді офісних приміщень і торгових центрів та управлінні комерційною нерухомістю. Зараз Asko Inc належать три офісні приміщення, торговий центр у Халландейл-Біч і одразу сім офісних приміщень в Imperial Towers North загальною вартістю 13,6 млн доларів.

Для покупки одного з офісних приміщень у Халландейл-Біч компанія Пєтухова отримала кредит розміром 2,1 млн доларів у Stonegate Bank. Хоча кредит був виданий строком на 10 років, розплатився Пєтухов всього за два роки.

Найбільшою угодою Пєтухова в Майамі можна назвати придбання відразу двох маєтків на острові Гібіскус (Hibiscus Island), куплених із різницею всього в чотири дні. Один маєток був куплений за 7,9 млн доларів, другий - за 7,05 млн доларів.

Борці з корупцією вказують, що в матеріалах справи Пєтухова містяться відомості, які вказують на те, що екс-генерал не тільки незаконно отримав статус резидента США зі своєю сім'єю, але і міг скоїти злочини на території Росії. "Разом із цим ми не змогли встановити джерело походження близько 40 млн доларів, які Пєтухов вклав у зарубіжну нерухомість", - йдеться в матеріалі.

Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни видали "перл" про закриття ... львівського метро. Відповідь українського шоумена не забарилася

середа, 1 квітень 2020, 15:00

РосЗМІ продовжують інформаційні атаки на Україну, дезінформуючи громадян про нібито «драконівські» обмеженнях в нашій країні.

Наразі обидва працюють: Екс-глава Мінфіну ініціював звільнення глав митниці Нефьодова та податкової Верланова

середа, 1 квітень 2020, 13:59

Екс-міністр фінансів двічі просив звільнити Верланова і Нефьодова. Кабмін це питання не розглядав. Колишній очільник Міністерства фінансів пропонував відставки голови Державної податкової служби Сергія Верланова та голови Державної митної служби Максим...