​Звісно, все спихнуть на "хунту" та "фашистів": Найбільша небезпека, що з наданням Константинополем Україні автокефалії Москва розв’яже криваву терористичну війну

Всім православним, незалежно від конфесії, головне буде уникати провокацій агентів Москви

Розвиток подій в разі надання автокефалії православним України буде більш-менш адекватним без кровопролиття, але дуже важким. Таку думку висловив волонтер, координатор групи «Стоп Терор» Семен Кабакан, зазначають Патріоти України.

«Насправді, ми колись спілкувалися з Філаретом, обмовляли цю тему, і я впевнений на 100 відсотків, що розвиток подій, які будуть навколо наших святинь, переходу взагалі з однієї церкви Московського патріархату, буде більш-менш адекватним без кровопролиття, але дуже важким. Тобто попрацювати доведеться всім, насправді. І чи захоче Росія, Новинський, Вілкул та інші попрацювати на цій темі і можливо влаштувати громадянську війну, це питання. Але ми готуємося до цього, до будь-якої розв'язки і розвитку подій», - сказав він.

На думку Кабакаева, також можливі провокації.

«Я думаю, що не тільки дестабілізація на політичній арені, не тільки дестабілізація громадянського суспільства, а й можливі навіть якісь теракти, які можуть зробити для того, щоб загострити ситуацію. Тому треба готуватися всім і бути готовими протистояти», - вважає волонтер.

Крім того координатор «Стоп Терор» зазначив, що громадянському суспільству потрібно не вірити всім нашим політикам, а розуміти, що церква, це релігійна організація:

«І як би там не кричав Новинський та інші посіпаки з Опозиційного блоку і не налаштовували населення, то ні в якому разі не можна, щоб пролилася кров. І не треба слухати тих священиків Московського патріархату, які можуть таке своїм прихожанам говорити. Це відповідь мирному населенню. А ті громадяни, громадські діячі завжди долучалися, долучаються, і я думаю, будуть долучатися до охорони правопорядку для недопущення провокацій».

Раніше митрополит Російської православної церкви Іларіон заявив, що надання УПЦ автокефалії «може призвести до кровопролиття».

Джерело: InfoResist

"Что ждет Украину, если информация об убийцах Шеремета подтвердится": Борислав Береза дав сумний прогноз

четвер, 12 грудень 2019, 20:15

Існує величезний ризик не просто дискредитації всього волонтерського руху... На своїй сторінці в соціальній мережі Борислав Береза повідомив, що після прес-конференції у нього з'явилося більше питань, ніж відповідей, інформують Патріоти України. При ць...

"Авто Шеремета мінувала дитячий хірург, допомагав – АТОвець": Слідство розповіло про роль фігурантів у гучному вбивстві та мотив резонансного злочину

четвер, 12 грудень 2019, 19:29

За версією правоохоронців, на основі проведених експертиз, закладала вибухівку під авто одого із керівників "Української правди" Павла Шеремета – волонтерка і дитячий хірург в "Охматдиті" Юлія Кузьменко, а допомагав їй – АТОвець Андрій Антоненко. Про ц...