​Звісно, все спихнуть на "хунту" та "фашистів": Найбільша небезпека, що з наданням Константинополем Україні автокефалії Москва розв’яже криваву терористичну війну

Всім православним, незалежно від конфесії, головне буде уникати провокацій агентів Москви

Розвиток подій в разі надання автокефалії православним України буде більш-менш адекватним без кровопролиття, але дуже важким. Таку думку висловив волонтер, координатор групи «Стоп Терор» Семен Кабакан, зазначають Патріоти України.

«Насправді, ми колись спілкувалися з Філаретом, обмовляли цю тему, і я впевнений на 100 відсотків, що розвиток подій, які будуть навколо наших святинь, переходу взагалі з однієї церкви Московського патріархату, буде більш-менш адекватним без кровопролиття, але дуже важким. Тобто попрацювати доведеться всім, насправді. І чи захоче Росія, Новинський, Вілкул та інші попрацювати на цій темі і можливо влаштувати громадянську війну, це питання. Але ми готуємося до цього, до будь-якої розв'язки і розвитку подій», - сказав він.

На думку Кабакаева, також можливі провокації.

«Я думаю, що не тільки дестабілізація на політичній арені, не тільки дестабілізація громадянського суспільства, а й можливі навіть якісь теракти, які можуть зробити для того, щоб загострити ситуацію. Тому треба готуватися всім і бути готовими протистояти», - вважає волонтер.

Крім того координатор «Стоп Терор» зазначив, що громадянському суспільству потрібно не вірити всім нашим політикам, а розуміти, що церква, це релігійна організація:

«І як би там не кричав Новинський та інші посіпаки з Опозиційного блоку і не налаштовували населення, то ні в якому разі не можна, щоб пролилася кров. І не треба слухати тих священиків Московського патріархату, які можуть таке своїм прихожанам говорити. Це відповідь мирному населенню. А ті громадяни, громадські діячі завжди долучалися, долучаються, і я думаю, будуть долучатися до охорони правопорядку для недопущення провокацій».

Раніше митрополит Російської православної церкви Іларіон заявив, що надання УПЦ автокефалії «може призвести до кровопролиття».

Джерело: InfoResist

Хіти тижня. "Формула Штайнмайера" і капітуляція перед ворогом: Громадські організації, ветерани та видатні діячі України поставили ультиматум Зеленському

субота, 21 вересень 2019, 16:00

Громадські діячі, науковці, експерти, волонтери добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися формула Штайнмайера. Відповідне звернення громадсь...

"Це не пов'язує наших громадян із РФ": Ізраїльський посол відповів на заяву Путіна про "російськомовну країну"

субота, 21 вересень 2019, 15:28

Жоель Ліон заявив, що усі російськомовні громадяни в Ізраїлі розмовляють також і на івриті. Надзвичайний та уповноважений посол Ізраїлю в Україні Жоель Ліон вважає, що якщо відштовхуватися від того підходу, який пропонує президент Росії Володимир Путін...