Звикай, недонаддержавна недонадімперіє: Ядерні бомбардувальники США вже тиждень виводять з себе Росію

Вранці два «американця» вилетіли з британської авіабази, облітаючи Калінінградську область, вивчили повітряний простір країн Балтії і повернулися назад.

Американці відплатили росіянам їхньої "монетою". Ілюстрація: соцмережі.

У понеділок, 25 березня, до російських кордоні наблизилися три американських стратегічних бомбардувальника Boeing B-52H Stratofortress. Такі дані демонструє моніторинговий ресурс Plane Radar, передають Патріоти України.

Зазначається, що вранці два «американця» вилетіли з британської авіабази, облітаючи Калінінградську область, вивчили повітряний простір країн Балтії і повернулися назад. Їх політ здійснювався на висоті приблизно трьох тисяч метрів від землі.

Одночасно з ними Stratofortress підлетів до Калінінградської області відпрацьовувати бомбометання по базі балтійського флоту.

Відомо також, що для підтримки B-52H з авіабази Мілденхол злетів літак радіоелектронної розвідки ВПС США Boeing RC-135V Rivet Joint.

Як повідомляв Національний центр управління оборони Російської Федерації, 23 березня чергові винищувачі Су-27 сил ППО двічі за добу супроводжували американські бомбардувальники. Літаки США були запеленговані засобами контролю повітряного простору на значній відстані від держкордону РФ. Однак командування прийняло рішення взяти потенційного ворога на супровід, для чого по тривозі підняли екіпажі винищувачів Су-27.

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...

Офіційний Будапешт випустив відеоролик "за мир", в якому Крим не український

субота, 3 червень 2023, 6:36

Уряд Угорщини опублікував ролик із закликом до миру та картою України без Криму. Коли у ролику мова заходить про те, що конфлікт може запросто стати глобальним, з’являється карта з червоним силуетом України, де Крим позначено зеленим кольором, як і всі...