101-річна закарпатка полюбляє каву і не носить окулярів

101 рік відзначила жителька Середнього Водяного Рахівського району, що на Закарпатті.

Життєвий шлях Аксенії Мігалі, як і багатьох її ровесниць, стелився нелегко: воєнне лихоліття, тяжка праця в колгоспі та по господарству, але їй вдалося все пережити та дожити до 101-річчя, повідомляють Патріоти України.

Вийшла заміж Аксенія в 16 років, народила та виховала 5 дітей, зараз тішиться вже 15 внуками, 23 правнуками та 2 праправнуками. У 37 років залишилась вдовою після трагічної смерті чоловіка і самостійно виховувала дітей.

Все життя працювала в колгоспі, підробляла тим, що ткала килими. Деякі роботи і до сьогодні зберігаються в бабусі вдома.

Односельці її шанують, а діти і онуки дуже люблять. Кажуть, що характер вона має твердий і навіть суворий, але справедливий.

Рідні кажуть, що вона ніколи не вміла читати, але дуже багато псалмів з Біблії знає напам’ять. Часто жителі села запрошували її читати молитви. Зі слів дочки іменинниці, пані Анни, зізнаємося, що вона до 72 років відвідувала церкву кожної неділі. І зараз пані Аксенія у свій 101 рік не користується окулярами і навіть може сама собі кави зварити.

Сьогодні Аксенія Юріївна залишається душею і берегинею свого роду.

"До цього моменту вона мені дуже подобалась": Єгор Крутоголов із Дизель-шоу образився на Ксенію Мішину через порівняння із рашистами

субота, 2 липень 2022, 19:52

Актор, комік та художній керівник Дизель Студіо Єгор Крутоголов прокоментував невиплату гонорару режисерові Миколі Федосенкову, за якого заступилася Ксенія Мішина, передають Патріоти України. Микола Федосенков в Instagram розповів, що у Дизель Студіо «...

А на дні – "Москва": У Києві в супермаркеті дотепно потролили окупантів (фото)

субота, 2 липень 2022, 18:52

Амбіції російських окупантів у війні з Україною часто викликають лише сміх, зазначають Патріоти України. Ворог тероризує мирні міста ракетними ударами, але просунути свої сили вглиб нашої держави не може. Російські окупанти зазнали просто шалених втрат...