101-річна закарпатка полюбляє каву і не носить окулярів

101 рік відзначила жителька Середнього Водяного Рахівського району, що на Закарпатті.

Життєвий шлях Аксенії Мігалі, як і багатьох її ровесниць, стелився нелегко: воєнне лихоліття, тяжка праця в колгоспі та по господарству, але їй вдалося все пережити та дожити до 101-річчя, повідомляють Патріоти України.

Вийшла заміж Аксенія в 16 років, народила та виховала 5 дітей, зараз тішиться вже 15 внуками, 23 правнуками та 2 праправнуками. У 37 років залишилась вдовою після трагічної смерті чоловіка і самостійно виховувала дітей.

Все життя працювала в колгоспі, підробляла тим, що ткала килими. Деякі роботи і до сьогодні зберігаються в бабусі вдома.

Односельці її шанують, а діти і онуки дуже люблять. Кажуть, що характер вона має твердий і навіть суворий, але справедливий.

Рідні кажуть, що вона ніколи не вміла читати, але дуже багато псалмів з Біблії знає напам’ять. Часто жителі села запрошували її читати молитви. Зі слів дочки іменинниці, пані Анни, зізнаємося, що вона до 72 років відвідувала церкву кожної неділі. І зараз пані Аксенія у свій 101 рік не користується окулярами і навіть може сама собі кави зварити.

Сьогодні Аксенія Юріївна залишається душею і берегинею свого роду.

Італійці поспішають "оседлати" перспективний напрямок: Ford презентував недорогий сімейний електромобіль Ford Tourneo Courier із багатим обладнанням (фотофакти)

субота, 3 червень 2023, 2:45

Ford Tourneo Courier тепер доступний не тільки в бензиновій, але й в електричній версії. Мінівен оснастили 136-сильним електромотором, а його комплектацію розширили. . У Данії презентували новий Ford Tourneo Courier. Компактний мінівен надійде у вироб...

"Участь у концерті з дітьми з Донбасу сколихнула мої спогади та минулі емоції...": Зрадниця Повалій нарозповідала, як її ледь не вбили у Києві під час Майдану

субота, 3 червень 2023, 0:55

Співачка Таїсія Повалій, яка ще давно обрала бік країни-терориста, здивувала мережу абсурдними роздумами. Виконавиця раптово згадала про Україну, вирішивши повернутись у 2014 рік. Вона написала, що події на Майдані досі не вкладаються у неї в голові. П...