1600 км/год! "Найшвидше авто на планеті" виставили на продаж (відео)

У Великобританії продають реактивний автомобіль Bloodhound SSC. За незвичайне авто просять досить невелику суму - 316 тис. доларів, повідомляють Патріоти України.

Автомобіль створювали в рамках дуже амбітного проекту. На Bloodhound SSC планували поставити світовий рекорд швидкості на суші - 1600 км/год. Довжина боліда - майже 14 метрів, вага - 6,5 тонн. Загальна потужність двох реактивних двигунів - 135 кінських сил.

Низька ціна пояснюється тим, що проект не закінчили і в авто потрібно вкладати ще мільйони доларів - у команди творців закінчилися кошти на розробку, і вони оголосили проект банкрутом.

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...

Готуємось до блекаутів: Мінцифри дав поради як зберегти зв'язок та інтернет при масових відключеннях електрики

вівторок, 16 квітень 2024, 5:40

Внаслідок ворожих ударів по енергосистемі України - в низці областей вже відбуваються планові відключення електроенергії. . Під час блекаутів можна зберегти зв'язок та доступ до інтернету, запевняє Мінцифри. . Як зберегти інтернет: . Як зберегти моб...