19-річна дурепа з Росії додумалася: "Курмаршалу" Захарченку везуть у подарунок квіточку з могили згнилого у Гаазі югославського "м'ясника"

Спортсменка Мар'яна Наумова побувала в садибі Слободана Мілошевича, де їй подарували саджанець троянди.

Могила Слободана Мілошевича. Фото: Српска.ру.

На сайті «Новини Новоросії» з'явилася інформація, що чемпіонка світу з пауерліфтингу росіянка Мар'яна Наумова, яка часто буває в «ДНР», везе незвичайний подарунок ватажкові бойовиків Олександру Захарченку - троянду з могили сербського лідера Слободана Мілошевича (президент Югославії, звинувачений у злочинах проти людяності , вироку по його справі не було, так як в 2006 помер у в'язниці в Гаазі), передають Патріоти України.

Спортсменка побувала в садибі Мілошевича, де їй подарували саджанець троянди. Вона вирішила такий оригінальний подарунок передарувати іншому терористові. Відомий український політтехнолог і блогер Олексій Голобуцький опублікував відповідне фото і написав: «Могильна естафета: Мілошевич вахту здав, Захарченко прийме. Бабі-важковаговику з РФ прийшла в голову чудова ідея: а чи не привезти трояндочку з могили Мілошевича в Донецьк Захарченку? Ага - вже на його могилку».


Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...

На Донеччині перейменували вулицю Сергія Бубки

неділя, 21 квітень 2024, 15:44

У селі Іжевка (Костянтинівська міська громада Краматорського району Донецької області) вулицю Сергія Бубки перейменували на вулицю Василя Стуса. Про це інформує «Деколонізація. Україна», передають Патріоти України. Нагадаємо, Сергій Бубка – видатний ук...