А як же "Донбасс кормит всю Украину?": У Донецьку через дефіцит зерна немає борошна

У багатьох магазинах Донецька відсутнє пшеничне борошно, з магазинів зникло навіть порівняно дороге російське борошно, повідомляють Патріоти України.

У понеділок в мережі "Першого республіканського супермаркету" пропала навіть порівняно дороге російське борошно "Макфа". Також борошна немає в торговій мережі "Семерочки" і в супермаркеті "Молоко".

Підкреслюється, що за межами Донецька борошно знайти можна. Зокрема, в Червоногвардійському районі Макіївки є борошно по 25 рублів (10,5 гривень).

При цьому поки ніхто з керівництва "ДНР" ситуацію не прокоментував. Відомо, що 13 грудня "уряд ДНР" прийняв постанову про закупівлі зерна в так званий держрезерв. Планується до 31 січня закупити у місцевих сільгоспвиробників 2 тисячі тонн зерна пшениці.

Донецька компанія "Атлант-Донбас" (виробник хліба і борошна) в своєму прес-релізі зазначає, що з вересня 2018 роки має "істотні труднощі в придбанні борошна".

За повідомленнями від постачальників борошна, дана ситуація викликана дефіцитом продовольчого зерна пшениці на підконтрольній "ДНР" території, оскільки виробники (фермерські господарства та інші) вважають для себе невигідним продавати зерно за цінами, що склалися за перші три квартали 2018 року.

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут: Історичні фото та архівні документи

неділя, 29 січень 2023, 9:00

Як і 105 років тому кращі сини та дочки України не на життя, а на смерть б'ються за свободу та незалежність з московською імперією. В Україні сьогодні, 29 січня, відзначають День пам'яті Героїв Крут, вшановуючи пам'ять полеглих у бою студентів і курсан...

Народні прикмети на 29 січня: Чесні вериги, не можна прати та брати у руки гострі предмети. Сьогодні дізнаємося, яка погода буде влітку

неділя, 29 січень 2023, 8:36

29 січня православна церква шанує чесні вериги апостола Петра. Веригами називають ланцюги та кайданки, якими сковували людей. . У народі цей день називають Петра Вериги, Петрів день та Петро Напівкорм - селяни мали ще пів зими годувати худобу зимовим ...