А як же скрепне "дєдиваєвалі"?: У Росії чоловік вирішив обміняти медалі прадіда-ветерана на iPhone

Оголошення про обмін з'явилося в пабліку соцмережі ВКонтакте від жителя Ситивкара.

Медалі. Ілюстрація:http://www.macdigger.ru

Житель Комі виклав у соцмережі оголошення про обмін бойових нагород учасника Великої Вітчизняної війни на iPhone. Автор оголошення просить провести операцію анонімно. Про це пише сайт PG11.ru, передають Патріоти України.

Як стало відомо, у Сиктивкарі чоловік пропонує продати або обміняти бойові нагороди свого прадіда, учасника Великої Вітчизняної війни, на смартфон або планшет Apple. Оголошення від анонімного користувача з'явилося в одному з пабліків з продажу та обміну товарів в соціальній мережі "ВКонтакте" напередодні Дня Перемоги, 8 травня.

"Скоро Велике свято для всіх нас - 9 Травня! На жаль, мій прадід не дожив всього тижні до цього дня. Від нього залишилися деякі нагороди, які він отримав під час і після війни. Зараз ці медалі нам не потрібні, а йому - тим більше! Тому продам, ну або обміняю на Aipad Air або на iphone 6. Всі питання по телефону", - написав підприємливий сиктивкарець.

Інтернет-користувачі були здивовані вчинком дописувача. "Я був просто шокований, що таке взагалі можливо. Це ганьба для нашого міста", - заявив Микита Іванов. Багато користувачів мережі назвали такі дії ганебними і неприпустимими.

Гарненькі гості: До "Академіка Вернадського" прибули пігнвіни для гніздування (фото)

неділя, 24 вересень 2023, 15:52

Українські полярники з арктичної станції "Академік Вернадський" показали новоприбулих пінгвінів, які збираються гніздувати поблизу станції. Про це пише пресслужба Національного антарктичного наукового центру, передають Патріоти України. У першій полови...

Дитина довго мовчала: У Дніпрі батько регулярно ґвалтував рідну доньку

неділя, 24 вересень 2023, 14:14

У Дніпрі затримали та повідомили про підозру місцевому мешканцю за фактом зґвалтування малолітньої дитини. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають Патріоти України. За даними слідства, підозрюваний, користуючись відсутністю др...