А як же скрепне "дєдиваєвалі"?: У Росії чоловік вирішив обміняти медалі прадіда-ветерана на iPhone

Оголошення про обмін з'явилося в пабліку соцмережі ВКонтакте від жителя Ситивкара.

Медалі. Ілюстрація:http://www.macdigger.ru

Житель Комі виклав у соцмережі оголошення про обмін бойових нагород учасника Великої Вітчизняної війни на iPhone. Автор оголошення просить провести операцію анонімно. Про це пише сайт PG11.ru, передають Патріоти України.

Як стало відомо, у Сиктивкарі чоловік пропонує продати або обміняти бойові нагороди свого прадіда, учасника Великої Вітчизняної війни, на смартфон або планшет Apple. Оголошення від анонімного користувача з'явилося в одному з пабліків з продажу та обміну товарів в соціальній мережі "ВКонтакте" напередодні Дня Перемоги, 8 травня.

"Скоро Велике свято для всіх нас - 9 Травня! На жаль, мій прадід не дожив всього тижні до цього дня. Від нього залишилися деякі нагороди, які він отримав під час і після війни. Зараз ці медалі нам не потрібні, а йому - тим більше! Тому продам, ну або обміняю на Aipad Air або на iphone 6. Всі питання по телефону", - написав підприємливий сиктивкарець.

Інтернет-користувачі були здивовані вчинком дописувача. "Я був просто шокований, що таке взагалі можливо. Це ганьба для нашого міста", - заявив Микита Іванов. Багато користувачів мережі назвали такі дії ганебними і неприпустимими.

Стиснула статевий орган до смерті: Орендаторка дивним чином вбила власника квартири через... проблеми у помешканні

вівторок, 28 березень 2023, 23:43

У Нігерії 33-річна жінка не розрахувала сили і так стиснула власнику квартири яєчка, що той помер. Причиною суперечки стало прохання чоловіка заплатити за електроенергію. Про це пише видання ghanaweb, передають Патріоти України. Речниця поліції штату р...

У Польщі спіймали українця на його 21-му пограбуванні

вівторок, 28 березень 2023, 21:14

У Польщі, в Ченстохові, правоохоронці затримали 33-річного громадянина України, який вчинив пограбування в одному з міських магазинів. Про це повідомляє видання Inpoland, передають Патріоти України. Чоловік викрав товар із магазину, а коли йому намагав...