А на отоплення грошей на знайшли? У Смілі працівникам міськради виплатили рекордні премії

На виплати за інтенсивність праці співробітникам міської ради Сміли, де відсутнє опалення, було витрачено 10 млн гривень. Про це під час засідання уряду заявив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, повідомляють Патріоти України.

“Три місяці шукали місцеві депутати (Сміли, - ред.) кошти, щоб дати гарантії та запустити опалення - 15 млн гривень. У той же час на стимулюючі виплати за інтенсивність праці, за напруженість, робітникам міської ради Сміли, за інформацією Черкаської ОДА, було виплачено 10 млн гривень. На бюджетну, соціальну, культурну сферу такі ж премії було виділено 5 млн гривень”, - розповів Зубко.

За його інформацією, у Шепетівці наразі чотири школи залишаються без опалення, оскільки “вчасно не було змонтовано автономне опалення, яке починалось влітку”.

Він додав, що народні депутати зареєстрували постанову щодо перевиборів мера у місті Сміла. При цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що підтримує перевибори мера Сміли.

"Я підтримую перевибори, але тільки мешканці Сміли мають визначити, хто буде ними керувати", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження стосовно службових осіб за фактом неподання опалення у місті Сміла. У зв'язку з відсутністю тепла 11 шкіл у місті Сміла призупинили освітній процес і перейшли на дистанційне навчання. Місцеві жителі перекривали рух транспортних засобів з вимогою початку подачі тепла до помешкань.

Хіти тижня. Через безвідповідальність хворого на коронавірус чоловіка близько пів тисячі людей опинилися в ізоляції

субота, 4 квітень 2020, 11:30

21-річний чоловік з лихоманкою поїхав до Аргентини на судні з понад 420 пасажирами. «Цієї п’ятниці ім’я та фото Луки Зінгермана стали вірусними у соціальних мережах. Це 21-річний чоловік, який подорожував з лихоманкою на судні з 423 пасажирами з Уругва...

Хіти тижня. Побороти COVID-19: Фахівці покладають надії на два медикаменти

субота, 4 квітень 2020, 11:00

Світ перебуває в активному пошуку препаратів для лікування хвороби, яку викликає новий коронавірус. Деякі з уже наявних тестують, але чи все з ними так просто? Що може допомогти у лікуванні хвороби COVID-19, яку викликає коронавірус? Зараз у світі пере...