
У місті Самбір Львівської області солдатів із військової частини А3817 годують обідами з хробаками. Фото, як підтверджують це, на сторінці спільоти "Варта 1" в соціальній мережі Facebook опублікувала користувачка Василина Мельник, повідомляють Патріоти України.
За її словами, ці світлини надіслав її родич, який служить в армії. У каші, яку сфотографував солдат, можна помітити білих хробаків.
"Мій дідусь казав, що їх на Сибірі хробаками годували, та й не тільки, а тут, у наш час, при теперішній ситуації, таке ставлення до солдатів. До чого веду. Дехто з моїх рідних (у цілях безпеки ім'я не розголошую) служить в армії. І на питання: "А що ви там їсте?", мені скинули фото. І не тільки проблема в хробаках у кашах, і в у напоях плавають", – поскаржилася Мельник.
Вона зазначила, що солдати дуже часто не їдять ці обіди, бо вони жахливої якості. У військових від них виникає печія.

"Зарплата в солдата строкової служби 174 грн, і цієї зарплати вистачає на пачку сигарет, пінку, кілька станків для бриття та ще пачку печива. Питання в іншому, це хто ж має забезпечувати їх. Ми податки кому платимо? Це принизливо, жахливо та образливо, за що ми боремося?" – задалася питанням Мельник.

Пост шокував користувачів соцмережі. У своїх коментарях вони назвали цю ситуацію "рабською ментальністю" та порадили Мельник писати в усі можливі інстанції, щоб змінити ситуацію й покарати винних. Деякі ж зазначили, що в арміях України "не устриць подають", і такий випадок не поодинокий.










У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...