У Сполучених Штатах розгорівся скандал навколо популярного засобу від бур'янів, який може викликати рак, повідомляють Патріоти України.
"У п'ятницю, 10 серпня, суд в Каліфорнії виніс безпрецедентне рішення по справі 46-річного садівника. У 2014 році у Девэйна Джонсона виявили лімфому. Експерти стверджують, що онкологічне захворювання було викликано популярним засобом боротьби з бур'янами Roundup, яке виробляє велика хімічна компанія "Monsanto", - йдеться в повідомленні.
Як з'ясувалося пізніше, в складі засобу виявили заборонену речовину гліфосат. За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, воно викликає у людей онкологічні захворювання.
Сам чоловік працював садівником в одній з каліфорнійських шкіл і практично кожен день обприскував шкільний город і сад даним засобом. В один момент його здоров'я почало погіршуватися. Після того, як він звернувся до медиків, ті повідомили, що вже занадто пізно – Джонсону залишилося жити кілька тижнів.
В суді присяжні одноголосно підтримали його, у зв'язку з чим, компанія тепер зобов'язана виплатити йому 289 мільйонів доларів. Однак адвокати протилежної сторони мають намір подати апеляцію, щоб навмисно затягти процес.
Тому Джонсон звернувся до суду з проханням прискорити виплату. "У мене двоє дітей. Моя дружина працює без вихідних по 14 годин в день на двох роботах, щоб прогодувати їх і оплачувати мої ліки. Нам потрібні гроші. Я не збираюся забирати всі ці мільйони. Ми поговорили з дружиною і вирішили заснувати благодійний фонд, який буде розробляти нові методики трансплантації кісткового мозку. Багато людей допомагали нам, молилися за нас. Думаю, їх доброта — головна причина того, що я все ще живий. І я теж хочу зробити комусь добро", - сказав він.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...