А ви це знали? Простий спосіб, як виявити, що людина бреше

Температура носа видає людину, яка говорить неправду. До такого висновку прийшли вчені з університету Гранади, повідомляють Патріоти України.

Так, групі випробовуваних запропонували обдурити своїх близьких по телефону. За добровольцями стежили за допомогою тепловізорів - пристроїв, що дозволяють визначити розподіл температури на досліджуваній поверхні.

На інфрачервоних зображеннях стало помітно, що якщо людина намагалася обдурити, температура її носа зменшувалася на 1,2 градуси, а лоб нагрівався приблизно на півтора градуси.

За словами вченого Еміліо Гомеза Мілано, падіння температури провокує хвилювання, яке відчуває людина, яка змушена говорити неправду.

Крім того, при обмані посилюється розумова робота, що веде до підвищення температури чола. Мілано зазначив, що результати підтвердилися в 80% експериментів, що робить цей метод на 10% точнішим детектора брехні.

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...

Окупанти викрали дані українки: Акаунт дівчини, яка "кликала росіян у Рівне", виявився фейковим

субота, 13 серпень 2022, 16:14

12 серпня в мережі з'явилися заклики до росії прийти у Рівне. Вони були нібито від імені 16-річної жительки Сарненського району Рівненщини. Як виявилося, це чергові злочинні дії російської пропаганди. Акаунт дівчини – фейковий, але зловмисники використ...