Науковці з Колорадського університету в Боулдері виявили зв'язок з раннім пробудженням та ризиком розвитку психічного захворювання, повідомляють Патріоти України.
У дослідженні взяли участь понад 32 тисячі жінок. Вчені вивчали їх хронотип - характер добової активності. Вони також брали до уваги наявність або відсутність шкідливих звичок, рівень задоволення життям та інші чинники.
Науковці встановили, що ті учасниці, які рано прокидалися, рідше страждали на депресію. У жайворонків ризик розвитку цього захворювання був нижчий на 27% у порівнянні з совами.
Таким чином, хронотип людини впливає на його психічне здоров’я. Вчені пояснюють, що це пов’язано з кількістю денного світла, яке отримує людина.
33-річна американська модель та колишня зірка реаліті-шоу Стефанія Матто розкрила секрет свого теперишнього заробітку. За тиждень дівчина з Коннектикуту може отримати близько $50 тисяч на черговій послузі своїм численним підписникам, пережовуючи їжу дл...
За пів року в Україні народилися 86 795 дітей, і померли 249 002 людини. Наразі на одного малюка припадає 3 померлих, й ця ситуація незмінна протягом останніх 5 років. Найбільше народжують у столиці, а найчастіше помирають на Дніпропетровщині, передают...