А Зайцева слідом? Винуватець кривавої ДТП у Харкові намагається вийти на свободу

Захист Геннадія Дронова, якого засудили на 10 років за смертельне ДТП на Сумщині в Харкові, готує апеляцію. Також на сайті президента збирають підписи під електронною петицією про помилування Дронова, повідомляють Патріоти України.

На ранок вівторка, 5 березня, її вже підписало 3124 осіб при необхідних 25 тисячах. Як сказав адвокат Дронова Сергій Перепелиця, ініціатор петиції не він, а обурені громадяни.

"Давати юридичну оцінку петиції я вважаю некоректним. Але з людської точки зору вона показує, що громадяни незадоволені таким рішенням суду і хочуть, щоб Дронов був виправданий. Підготували звернення розгнівані українці, я не є ініціатором її, але у себе в соцмережі поширюю її і підтримую. Думаю, що потрібно використовувати будь-яку можливість, щоб відстояти підзахисного", сказав Перепелиця.

За словами захисника, суд не надав можливість Дронову хоч якось компенсувати матеріальні втрати потерпілим. Нагадаємо, суд вирішив, що обвинувачені повинні виплатити по 1 млн кожному потерпілому.

"Його автомобіль, який побував в ДТП, знаходиться на штрафмайданчику. Суд у вироку вказав, що авто треба повернути власнику. А як його повернути, якщо власник зараз знаходиться в СІЗО. Ще до вироку я звертався до судді з проханням дати дозвіл начальнику СІЗО запевнити довіреність на отримання та продаж автомобіля. Але суддя мені відмовив. А потім суд закінчився і все", каже Перепелиця.

Тепер адвокат чекає, коли почнеться апеляційний розгляд справи і знову спробує оформити довіреність на отримання та продаж машини.

У Києві екскур'єр Glovo переслідує замовниць та погрожує зґвалтуванням і вбивством (фото)

субота, 1 квітень 2023, 22:51

У Києві вже колишній кур'єр Glovo погрожує зґвалтуванням та вбивством 25-річній дівчині, яка замовила продукти через службу доставки. Віддавши пакунок, хлопець почав стежити за киянкою, дзвонити та писати їй з різних акаунтів, надсилати фото свого стат...

"Вперше за рік взяв відпустку": Популярний український актор розповів про свою службу у ЗСУ та яку посаду обіймає (відео)

субота, 1 квітень 2023, 21:59

Актор Гарік Бірча прийшов у студію програми Сніданок з 1+1. Зірка серіалу Віталька візьме участь у проєкті Ліга Сміха. Волонтерський десант. Бірча, який служить у ЗСУ, також зізнався, що обіймає посаду командира взводу забезпечення, повідомляють Патріо...