А Зайцева слідом? Винуватець кривавої ДТП у Харкові намагається вийти на свободу

Захист Геннадія Дронова, якого засудили на 10 років за смертельне ДТП на Сумщині в Харкові, готує апеляцію. Також на сайті президента збирають підписи під електронною петицією про помилування Дронова, повідомляють Патріоти України.

На ранок вівторка, 5 березня, її вже підписало 3124 осіб при необхідних 25 тисячах. Як сказав адвокат Дронова Сергій Перепелиця, ініціатор петиції не він, а обурені громадяни.

"Давати юридичну оцінку петиції я вважаю некоректним. Але з людської точки зору вона показує, що громадяни незадоволені таким рішенням суду і хочуть, щоб Дронов був виправданий. Підготували звернення розгнівані українці, я не є ініціатором її, але у себе в соцмережі поширюю її і підтримую. Думаю, що потрібно використовувати будь-яку можливість, щоб відстояти підзахисного", сказав Перепелиця.

За словами захисника, суд не надав можливість Дронову хоч якось компенсувати матеріальні втрати потерпілим. Нагадаємо, суд вирішив, що обвинувачені повинні виплатити по 1 млн кожному потерпілому.

"Його автомобіль, який побував в ДТП, знаходиться на штрафмайданчику. Суд у вироку вказав, що авто треба повернути власнику. А як його повернути, якщо власник зараз знаходиться в СІЗО. Ще до вироку я звертався до судді з проханням дати дозвіл начальнику СІЗО запевнити довіреність на отримання та продаж автомобіля. Але суддя мені відмовив. А потім суд закінчився і все", каже Перепелиця.

Тепер адвокат чекає, коли почнеться апеляційний розгляд справи і знову спробує оформити довіреність на отримання та продаж машини.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...