"Абідна за Свєту": Продюсер Лободи у росЗМІ напророкувала нещастя Україні

Нателла Крапівіна дуже обурена тим, що в Одесі концерт Лободи не відбувся.

Світлана Лобода та її продюсер Нателла Крапівіна. Фото:KP.UA

Продюсер співачки Світлани Лободи розгнівана ставленням в Україні до її підопічної. Своїми прогнозами Нателла Крапівіна поспішила поділитися з журналістами російського видання "Life-новости". Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

"У будь-якій країні, в якій запанував режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі. Поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя "- заявила вона. І додала, що рішення скасувати концерт було прийнято з міркувань безпеки.

Як повідомлялося раніше, 28 травня в Одесі повинен був відбутися концерт Світлани Лободи, який заблокували активісти. Одеситів обурюють проросійські висловлювання співачки і її нескінченні гастролі в містах країни-агресора.

Доводиться брати кредити на комуналку: Киянам нарахували по 15-40 тис. грн за опалення

вівторок, 21 вересень 2021, 11:59

Незаплановані витрати. Киянам у платіжках уже поприходили чималі рахунки за опалення. Суми - від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч. Мешканка столиці, якій у платіжці за серпень зненацька нарахували за опалення майже 40 тисяч, навіть взяла...

COVID-штам "Дельта" атакує Україну: Інфекціоніст назвав перші симптоми та алгоритм дій при лікуванні

вівторок, 21 вересень 2021, 11:33

Коронавірус продовжує мутувати, а штам "Дельта" дійсно агресивніший у порівнянні з тим перебігом хвороби, який був у хворих у 2020 році, каже головний інфекціоніст Львівської області, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоре...