"Абідна за Свєту": Продюсер Лободи у росЗМІ напророкувала нещастя Україні

Нателла Крапівіна дуже обурена тим, що в Одесі концерт Лободи не відбувся.

Світлана Лобода та її продюсер Нателла Крапівіна. Фото:KP.UA

Продюсер співачки Світлани Лободи розгнівана ставленням в Україні до її підопічної. Своїми прогнозами Нателла Крапівіна поспішила поділитися з журналістами російського видання "Life-новости". Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

"У будь-якій країні, в якій запанував режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі. Поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя "- заявила вона. І додала, що рішення скасувати концерт було прийнято з міркувань безпеки.

Як повідомлялося раніше, 28 травня в Одесі повинен був відбутися концерт Світлани Лободи, який заблокували активісти. Одеситів обурюють проросійські висловлювання співачки і її нескінченні гастролі в містах країни-агресора.

"Довелося зізнатися!": Популярна українська телеведуча у кумедному відео розкрила секрет своєї худорлявості

вівторок, 28 березень 2023, 12:14

Українська телеведуча Олена-Христина Лебідь має худорляву статуру. Прихильники знаменитості часто задаються питанням, як їй вдається мати таку фігуру, зазначають Патріоти України. У своєму Instagram Олена-Христина розкрила секрет своєї худорлявості. Зн...

Українці зможуть отримати грошову допомогу від німецького фонду: Названо дві обов’язкові умови

вівторок, 28 березень 2023, 11:30

Українці, котрі виїхали за кордон, мають змогу отримувати фінансову допомогу, зокрема, в Польщі. У тому числі й від німецького фонду, але розраховувати на неї зможуть лише певні категорії громадян, передають Патріоти України. Йдеться про українців, які...