"Абідна за Свєту": Продюсер Лободи у росЗМІ напророкувала нещастя Україні

Нателла Крапівіна дуже обурена тим, що в Одесі концерт Лободи не відбувся.

Світлана Лобода та її продюсер Нателла Крапівіна. Фото:KP.UA

Продюсер співачки Світлани Лободи розгнівана ставленням в Україні до її підопічної. Своїми прогнозами Нателла Крапівіна поспішила поділитися з журналістами російського видання "Life-новости". Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

"У будь-якій країні, в якій запанував режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі. Поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя "- заявила вона. І додала, що рішення скасувати концерт було прийнято з міркувань безпеки.

Як повідомлялося раніше, 28 травня в Одесі повинен був відбутися концерт Світлани Лободи, який заблокували активісти. Одеситів обурюють проросійські висловлювання співачки і її нескінченні гастролі в містах країни-агресора.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...