''Абсолютно чужие!'': На КремльТБ несподівано відреклися від України

У Росії вибухнули заявою, що в Україні нібито залишилося 30-35% людей "російського психотипу", які готові сприймати ідеї Москви, інші ж - абсолютно чужі. Таку думку в ефірі одного з російських пропагандистських каналів озвучив журналіст, оглядач "Коммерсанта" Максим Юсін, повідомляють Патріоти України.

"Мені як російській людині в нинішніх кордонах Україна не потрібна, тому що для мене люди з Івано-Франківська, Тернополя, зі Львова – повністю чужі в усьому. Крім того, для мене за психотипом абсолютно чужі люди з Вінниці, Полтави і так далі, вони інші", – заявив він.

На думку Юсіна, в Україні нібито присутній "російський психотип" – його багато в Донецькій, Луганській, Одеській, Харківській областях. "Я не вірю, що комусь тут подобається, що людей в Маріуполі, в Харкові поголовно змушують у школах, лікарнях, поліклініках говорити українською. Це ненормально", – продовжив пропагандист.

"Зараз зачищено політичний простір настільки, що вони проголосувати не можуть. Кажуть, треба працювати з тими людьми, хто готовий нас почути – треба, серцем я розумію і згоден. Але коли вмикаються мізки, вмикається знання української ситуації, давайте знімемо рожеві окуляри і визнаємо, що тих людей, які готові нас чути, сприймати і проголосувати за ті партії, які більш-менш нам симпатичні, їх там не більше 30-35 відсотків", – заявив Юсін у дусі російської пропаганди.

На висловлювання журналіста відреагував український політолог Олексій Голобуцький. У своєму Telegram-каналі він написав: "Ну нарешті! Вони більше не "мишебраття", вони визнали, що ми для них чужі! Не минуло й п'яти років війни. Вони перейшли до своєї звичайної експансіоністської риторики, більше не прикриваючись тим, що "один народ", "теж русскіє" і рештою брехні. Їм просто потрібна наша земля – а ми їм чужі. Ті, кого завоювати і знищити", – прокоментував він.

Хіти тижня. Потап, Винник і Ко: 10 знаменитих чоловіків України, які виглядали б чарівно в тілі жінки (фото)

субота, 8 серпень 2020, 22:30

Якими були б зірки-чоловіки, якби народилися дівчатами. Останнім часом у соцмережах знову став популярним вже не новий тренд - люди масово бавляться з додатком FaceApp, який може змінити обличчя до невпізнання. Зокрема, однією з найбільш популярних фіш...

Жахливе викриття на українському телебаченні: Педофіл працював з конкурсантами "Україна має талант" і "Голос країни"

субота, 8 серпень 2020, 21:37

Педофіл обіцяв дітям допомогти потрапити на телебачення, а потім відвозив до себе додому. Щасливі батьки нічого не підозрювали... У Сумах поліцейські затримали педофіла з Полтавської області. Ним виявився знаменитий фотограф Валентин Василенко, який пр...