
Власники транспортних засобів з іноземною реєстрацією вперто не йдуть на компроміс з українською владою, незважаючи на те, що їм була запропонована "амністія". Про це в коментарі "Обозревателю" заявив член комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції "Народний фронт" Вадим Сидорчук, повідомляють Патріоти України.
"Фактично для вирішення проблеми автомобілів з реєстрацією на європейських номерах потрібен компроміс. Але, як показує практика і робота нашого комітету з ініціативною групою ("євроблях" - Ред.), власники цих авто не хочуть йти на компроміс. А умови, які вони висувають, не можуть бути задоволені повністю, адже власники інших авто будуть поставлені в нерівні умови з ними. По суті, всіх інших автовласників змусять платити за інших. А ті, хто справно платить податки і всі збори, не повинні платити за інших", - зазначив Сидорчук.
З його слів, на одному з останніх засідань податкового комітету пролунала пропозиція глави комітету про зниження зборів для власників авто на європейських номерах в межах 20-30%. Це так звана разова амністія для "євроблях", щоб вони пройшли реєстрацію в Україні. Але і ця пропозиція не була схвалена власниками таких авто. Вони продовжують наполягати на скасуванні будь-яких відрахувань до бюджету для реєстрації авто і зниженні ввізних мит.
"Тому поки що складно дати відповідь, коли ця проблема буде вирішена на законодавчому рівні. В середу, 7 лютого, буде засідати наш комітет. І це питання буде знову на порядку денному", - повідомив нардеп.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...