"Андрій картав себе, що не зупинив тоді Каспера": У мережі розповіли зворушливі історії загиблих "кіборгів"

Один із кіборгів загинув на очах свого побратима...

Кіборги у ДАПі. Фото: соцмережі.

У мережі розповіли про двох загиблих кіборгів, які віддали свої життя в боях за ДАП. Про це йдеться на сторінці фонду в Facеbook, передають Патріоти України.

Історії загиблих Сергія Андрєєва та Святослава Горбенка вдалося дізнатися від дружини ще одного загиблого воїна - Анни Гарус, вдови загиблого Андрія Широкова з позивним Сім'янин. Веселою і відчайдушно-хороброю людини, з якою ще в "Десні" подружився Сім'янин, був Каспер - Сергій Андрєєв.

"Він активно освоював різні види зброї і проходив навчання. Виявилося, що вони обидва з Дніпра і майже однакові за віком. Коли у вересні вони зустрілися вдруге, це були вже Піски", - розповіла вона.

За її словами, Каспер загинув в аеропорту на очах у Сім'янина. "Почалася атака. Він виринув звідкись, крикнув: "Зараз, відстріляю ріжок і повернуся!". Кулеметна черга прошила його бронік. Він впав ... Андрій картав себе, що не зупинив тоді Каспера. За 10 днів він повернувся додому, на поховальному вінку він попросив написати: "Моєму побратимові. Вибач, що не вберіг ...", - додала Гарус.

А з 19-річним Скельдом, Святославом Горбенком, Сім'янин теж познайомився на полігоні. "Знаєш, я люблю жінок, - розповідав Сім'янин дружині. - Але Скельд був настільки красивим і світлим, що на нього хотілося дивитися! Він був еталоном нашої української краси. Козак. Високий, атлетичний. З гарними рисами обличчя і розумним поглядом. ...Коли в Десні ми бігали по 5 км, багато хто повертався на базу і падав відпочивати. А Святослав бігав з другою групою ще 5 км. Він був для всіх прикладом!". Скельд загинув від прямого попадання танка в укриття. Нагадаємо, бої за ДАП тривали з вересня 2014 до січня 2015 242 дня.

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...