Андрій Макаревич розлютив "свідків секти Путіна" казкою про законодавство в Росії (відео)

За кілька днів відео подивилися більше 100 000 разів, пост зібрав понад 3 000 дописів.

А.Макаревич. Фото: РИА Новости.

У мережі згадали пісню Андрія Макаревича "Казка про законодавство", присвячену владі Російської Федерації і записану на відео у 2015 році. Ролик, який з'явився у Facebook-паблік "Свобода", викликав палкі дискусії, пишуть Патріоти України.

В основу "Казки про законодавство" лягла розповідь Макаревича про те, як пишуться закони в Росії. На відео лідер "Машини часу" співає, акомпануючи собі на гітарі.

На момент публікації в мережі ролик зібрав тисячі переглядів, однак цього раз реакція інтернет-користувачів виявилася куди більш палкою. За кілька днів відео подивилися більше 100 000 разів, пост зібрав понад 3 000 дописів, а в коментарях розгорілися дискусії, в яких можна зустріти, як захоплення Макаревичем, так і відверті образи явних прихильників Кремля.

"Поважаю, з перших концертів, завжди актуальний, талановитий і порядний", "Як поважав Макаревича, так і не вдається розчаруватися. Ти сила, за тобою правда", - підтримали в обговореннях артиста.

"Моральний урод, який підтримав бандеро-нацистський режим в Україні", - поспішили з образами противники подібних жестів артиста.

Як блекаути впливають водопостачання: Експерт розповів, коли можна пити з крану після відновлення роботи водогонів

неділя, 16 червень 2024, 8:15

Вимкнення, а потім увімкнення електрики спричиняють стрибки напруги в системі водопостачання. Через це вода, яка тече з крана після появи електрики, може змінювати свій колір. . Відключення електропостачання, чи то за графіком, чи то екстрене, впливає...

Повістки в Україні надсилатимуть поштою: У Міноборони назвали дату і пояснили алгоритм

неділя, 16 червень 2024, 7:56

Після 16 липня в ході мобілізації повістки в Україні зможуть надсилати звичайною поштою. Надсилати повістки у застосунки "Дія" та "Резерв+", як анонсувалось раніше, не будуть, хоча "це питання ще розглядається". Про це в українському телеефірі повідоми...