Англійська церква зняла 400-річне правило, яке вимагає, щоб всі церкви проводили богослужіння кожну неділю

Протягом 400 років - з 1603 року - священики проводили недільні служби.

Синод англіканської церкви визнав, що священики перевантажені роботою, і скасував богослужіння по неділях, які проводили протягом 400 років. Про це повідомляє Assoсiated Press, інформують Патріоти України.

Згідно з канонічним правом, із 1603 року священики церкви мали проводити ранкові та вечірні молитви і причащати своїх парафіян щонеділі.

Однак постійне зменшення кількості вірян призвело до того, що кожен священик тепер відповідає відразу за кілька парафій, особливо це стосується сільської місцевості.

Ініціатор нововведення – один з ієрархів англіканської церкви єпископ Віллесденський Піт Бродбент – висловив думку, що офіційне скасування недільних богослужінь допоможе уникнути бюрократії.

Не все відразу: У людей з легкими симптомами COVID-19 згодом з'являються довготривалі ускладнення

вівторок, 7 липень 2020, 17:28

Відомо, що 80% випадків зараження коронавірусом – безсимптомні або протікають у легкій формі. Втім виявилось, що у тих пацієнтів. які мали легкий перебіг захворювання, згодом можуть виникнути серйозні ускладнення, передають Патріоти України. Люди, які ...

"Тільки не потрібно прикидатися, Машенька!": Єфросиніну запідозрили в пластиці (фото)

вівторок, 7 липень 2020, 16:58

Маша Єфросиніна опублікувала в Instagram селфі з яскравим макіяжем, який підкреслив її виразні очі. Більшість шанувальників 41-річної телеведучої відзначили її красу, але знайшлися і ті, кому її зовнішність здалася неприродною, передають Патріоти Укра...