Англійська церква зняла 400-річне правило, яке вимагає, щоб всі церкви проводили богослужіння кожну неділю

Протягом 400 років - з 1603 року - священики проводили недільні служби.

Синод англіканської церкви визнав, що священики перевантажені роботою, і скасував богослужіння по неділях, які проводили протягом 400 років. Про це повідомляє Assoсiated Press, інформують Патріоти України.

Згідно з канонічним правом, із 1603 року священики церкви мали проводити ранкові та вечірні молитви і причащати своїх парафіян щонеділі.

Однак постійне зменшення кількості вірян призвело до того, що кожен священик тепер відповідає відразу за кілька парафій, особливо це стосується сільської місцевості.

Ініціатор нововведення – один з ієрархів англіканської церкви єпископ Віллесденський Піт Бродбент – висловив думку, що офіційне скасування недільних богослужінь допоможе уникнути бюрократії.

Кинув на землю та тягав за волосся: У Харкові покарали 16-річного хлопця, який жорстоко побив школярку на очах у друзів

середа, 20 жовтень 2021, 21:28

У Харкові покарали 16-річного хлопця, який жорстоко побив 14-річну дівчину. Йому суд призначив 120 годин виправних робіт. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Харківської області, передають Патріоти України. За даними слідства, інцидент стався у...

У Зеленського уточнили: Мільйони українців втратили компенсації на оплату комуналки

середа, 20 жовтень 2021, 21:10

Пільг на електроенергію не буде: стало відомо, чому 600 тисяч сімей українців. Незважаючи на фіксацію тарифу на електроенергію для населення, надання бюджетної компенсації тарифу на електроенергію для тих домогосподарств, який використовують цей ресурс...