Аномальні явища чи секретні військові експерименти? Шведські дослідники висунули власну версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

Шведські дослідники, які відвідали місце загибелі тургрупи Дятлова в Уральських горах, висунули найбільш ймовірну версію того, що сталося в 1959 році. За їх словами, причиною смерті дев'яти осіб, швидше за все, стали погодні умови, повідомляють Патріоти України.

Дослідники Річард Хольмгрен і Андреас Лільегрен з Лінчепінга вирушили до гори Холатчахль, в околицях якої загинули туристи, тим же маршрутом, яким йшла група Дятлова. Вони звернули увагу, що дорога забирає багато сил, а на місці ночівлі було дуже холодно і тихо - температура повітря опустилася до 50 градусів нижче нуля, а в наметі їжа швидко перетворювалася на шматки льоду.

Хольмгрен прийшов до висновку, що група Дятлова загинула через суворих погодні умови, коли намет радянських мандрівників накрила особливо сильна буря. При цьому чимало травм, виявлені у загиблих, також мають природні причини.

За його словами, тиск товстого шару снігу могло роздрібнити грудні клітки у тіл, а відсутність очей і мови у однієї із загиблих пояснюється розкладанням, оскільки її труп лежав обличчям вниз в поточному струмку.

Учасники нової експедиції визнали, що деякі деталі, такі як пошкодження черепа і підвищена радіоактивність на одязі, не можуть бути пояснені погодою. Однак дослідники відкинули версії, згідно з якими туристи були вбиті мансі, місцевої народністю, загинули через лавину або стали жертвою аномальних явищ або секретних військових експериментів.

Перевал Дятлова названий на згадку про туристичну групу під керівництвом Ігоря Дятлова, яка загинула при загадкових обставинах взимку 1959 на Північному Уралі. За версією слідства, смерть дев'яти радянських туристів була викликана "стихійною силою, подолати яку люди були не в змозі". Висувалися різні версії події, у тому числі випробування радіоактивної зброї і контакт з інопланетними істотами.

Ліги чемпіонів, Барселона - Динамо: Кияни на виїзді мінімально поступилися каталонцям. Для європейського граду то була принципова зустріч

середа, 20 жовтень 2021, 22:15

Київське "Динамо" в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів зустрічалося з іспанською "Барселоною". Зустріч відбувалася на стадіоні "Камп Ноу", зазначають Патріоти України. Для команд це була 13-та очна зустріч. Перевага у протистоянні на боці "...

Жага самодержав'я проти 500-річного самоуправлння Києва: Зеленський та Кличко зустрілися на Банковій вперше за рік

середа, 20 жовтень 2021, 21:46

На Банковій 19 жовтня вперше за рік зустрілися мер столиці Віталій Кличко та президент Володимир Зеленський, повідомляють Патріоти України.. На ній також був присутній міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, але, за словами співрозмовника...