"Апостоли любові": Папа Римський назвав українських жінок героїнями

Франциск відзначив роль жінок в історії української церкви, котрі, за його словами, хрестили дітей і мужньо передавали віру в складні часи, а також оцінив їх внесок у догляд за людьми похилого віку в Італії.

Папа Римський Франциск. Фото: kurs.if.ua

Папа Римський Франциск у неділю, 28 січня, відвідав українську громаду в соборі Святої Софії в Римі. Зустріч відбулася на запрошення глави Української греко-католицької Церкви (УГКЦ) Святослава Шевчука, повідомляють Патріоти України.

Під час зустрічі з громадою понтифік подякував українським жінкам, які доглядають в Італії за старими людьми, а також за хворими та дітьми. Він назвав їх "апостолками милосердної любові та віри"."Українські жінки - дійсно героїні", - сказав понтифік.

Папа Римський і Святослав Шевчук разом помолилися за мир в Україні. Глава Української греко-католицької церкви назвав конфлікт на Донбасі "забутою війною" і відзначив, що це один із "найбільших конфліктів Європи після Другої світової".

Понтифік також згадав ситуацію на сході України і сказав, що благає, аби "змовкла зброя". "Розумію, що в той час, коли перебуваєте тут, ваше серце б'ється для вашої країни, й пульсує не лише з любов'ю, але й з почуттям тривоги, насамперед через лихо війни та економічних труднощів", - сказав він.

З топ-чиновників часів Януковича можуть зняти санкції

середа, 29 січень 2020, 18:39

Відразу троє топ-чиновників часів колишнього президента України Віктора Януковича можуть бути виключені з списку санкцій Європейського союзу. Як повідомив 29 січня в Twitter журналіст Рікард Йозвяк, санкції можуть зняти з колишнього в.о. прем'єр-мініст...

Ше один привід для паніки: Коронавірус з Китаю здатен поширюватися непоміченим через людей без симптомів, - Bloomberg

середа, 29 січень 2020, 18:28

У Китаї в 10-річного хлопчика виявили смертельний коронавірус з міста Ухань, хоча у нього не було жодних симптомів. І це посилює занепокоєння, що люди можуть поширювати вірус без виявлення за допомогою методів сканування, які в країні застосовують для ...