
Збірна України завоювала три золоті медалі на першому етапі Європейського Гран-прі зі стрільби з лука, який завершився в Софії (Болгарія), повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Кращий результат в індивідуальних стрільбах показала сумчанка Поліна Родіонова, яка виграла турнір серед жінок. У командних змаганнях серед жінок золоту медаль завоювали українки Анастасія Павлова, Вероніка Марченко та Лідія Січенікова.
Також із золотою медаллю повертаються додому Микита Шишкін, Віктор Рубан та Георгій Іваницький, які перемогли в командних змаганнях серед чоловіків.
Крім того, Рубан виграв бронзову нагороду в індивідуальних стрільбах серед чоловіків, а жіноча команда України в складі Тетяни Познякової, Вікторії Дьякової і Олени Борисенко - срібну медаль в змаганнях жіночих команд в стрільбі з блочних луків.
Всього в змаганнях було розіграно 10 комплектів нагород. Крім збірної України, три золоті медалі виграли спортсмени Італії, по одній - Швеції, Греції, Молдови та Данії.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...