"Авдіївка - це Україна!": У прифронтовому місті відзначили День вишиванки (фото)

Головний поліцейський Донбасу побував в прифронтовій Авдіївці і був приємно здивований.

У поліції поважають національні традиції. Фото: соцмережі.На честь Дня вишиванки в національний український одяг одягалися багато поліцейських і чиновники Донецької області. Про це у себе на сторінці в соцмережі написав В'ячеслав Аброськін, глава ГУ Національної поліції в Донецькій області, передають Патріоти України.

Так, головний поліцейський Донбасу побував в прифронтовій Авдіївці, де також сьогодні носили вишиванки. "Сегодня был в Авдеевке. Без предупреждения заехал к директору АКХЗ Мусе Магомедову. Признаюсь, был удивлён, встретив его в вышиванке. Вот такие украинские директора заводов. Авдеевка - это Украина!", - написав він.

Носили вишиванки сьогодні і в обласному главку поліції. Десятки правоохоронців, від лейтенанта до генерала, були одягнені в національний одяг.


"Творці зла повністю уподібнюються сатані": У Росії суд оштрафував 86-річного священника з Кубані (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:14

На Кубані суд оштрафував 86-річного священника на 150 тис. рублів у кримінальній справі про «дискредитацію» російських військових. Про це повідомляє російське ЗМІ «Медиазона», передають Патріоти України. Зазначається, що справу проти священника Віктора...

"Бачу ціль, йду до неї": У газеті ТрО опублікували пінап напівоголеної жінки (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:01

У газеті Командування Сил ТрО "Спротив" розмістили малюнок у стилі пінап. На зображенні оголена жінка тримає зброю, а зверху підпис – "бачу ціль, йду до неї". На малюнок звернула увагу військовослужбовиця Аліна Сарнацька у соцмережі Х, передають Патріо...