Авто зробили кілька сальто у повітрі: Російський гонщик потрапив у страшну аварію під час ралі (відео)

Пілоти і їх штурмани залишилися цілі, але їх екіпажі не підлягають швидкому відновленню, тому гонка для них завершилася.

Російський гонщик потрапив у аварію. Фото: скріншот з відео.

Російський пілот Сергій Купріянов, який представляє команду "КАМАЗ-майстер", потрапив в страшну аварію на баггі під час сьомого етапу ралі "Африка Еко рейс 2019", передають Патріоти України.

На фініші перегонів Купріянов зіткнувся з іншим авто, за кермом якого перебував француз Домінік Лор. Після зіткнення автомобілі зробили кілька сальто в повітрі.

Пілоти і їх штурмани залишилися цілі, але їх екіпажі не підлягають швидкому відновленню, тому гонка для них завершилася. "Ми заходили на фініш, і мабуть Домінік мене не побачив, тому що він просто перекрив мені траєкторію, і мені вже не було куди діватися", - прокоментував епізод Купріянов.

Олена Зеленська розповіла про "казус" з сукнею в Японії (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 17:29

Олена і Володимир Зеленські у жовтні відвідали інтронізацію імператора Японії Нарухіто. "Суперечливий" наряд першої леді довго обговорювався в мережі. Дружині президента пред'являли неповагу до традицій Японії, згідно з якими жовтий колір можно носити ...

Чи не стерли історичну память: Скільки українців вважають Голодомор геноцидом. З'явилось соцопитування

вівторок, 19 листопад 2019, 17:15

82% громадян України вважають, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" з 29 жовтня по 4 листопада 2019 року. Тих, хто не підтримує цю тезу - 11%, ...