Батька додому не дочекались діти: У шпиталі помер молодий український військовий (фото)

Близько другої ночі 26 жовтня у Львівському військовому шпиталі помер Олег Фомін, кулеметник, навідник БРДМ. Родом із села Улянівка Олександрійського району Кіровоградської області, повідомляють Патріоти України.

Після школи працював у колгоспі охоронцем. З початком війни пішов у військкомат і попросився на фронт. Після навчань на Миколаївщині його направили до 37 мотопіхотного батальйону. Після ротації став служити у 57 бригаді. Згодом підписав контракт на службу у 92 бригаді.

Травму шийного відділу хребта отримав поблизу Мар'їнки Донецької області. "Нам дали вихідний день. Це було 19 серпня 2017-го. Хлопці розбіглись хто куди, а я вирішив піти покупатися на водосховище, - розповідав Олег. - Пірнув і... Все. Витягли мене місцеві та повезли до цивільної лікарні. У моїй сумці були документи, то ж про мене повідомили наших".

Бійця доправили до шпиталю у Кураховому, звідти – до Покровська, далі – Дніпро, Одеса і Львів. В Олега залишилися дружина та 2 малолітніх доньок.


"Мене люблять із будь-якою вагою": 250-кілограмовий син Нікаса Сафронова поділився секретами зваблювання жінок

середа, 23 вересень 2020, 0:21

Музикант закликає ставитися до жінок із повагою та не наділяти їх якимись дивними якостями у власній уяві. Син російського художника Нікаса Сафронова піаніст Лука Затравкін, який зламав басейн в Туреччині, поділився своїми секретами зваблювання жінок, ...

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...