Бацька продався? У білоруських супермаркетах з'явилися товари з окупованого Криму

Незважаючи на попередження про економічні санкції з боку України, на полицях білоруських торгових мереж з'явилася харчова сода, яку виробляє ПАТ "Кримський содовий завод", повідомляють Патріоти України.

На пачці соди немає даних про постачальника. При цьому на заводі підтвердили, що співпрацюють з білоруською стороною, але назв фірм не розкрили.

"Ми поставляємо не тільки харчову соду в Білорусь. Поставляємо також кальциновану, яку використовують у виробництві скла. Співпраця йде ще з радянських часів. Я не можу назвати наших партнерів, оскільки це комерційна таємниця. Але ви можете це визначити по своїх склярах", – повідомив фахівець із зовнішніх економічних зв'язків заводу Венера Заварзіна.

В супермаркетах Мінська також не відповіли, хто поставляє харчову соду з окупованого Криму. В офіційній відповіді Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі тільки вказали, що постачальник зобов'язаний своєчасно надавати споживачеві необхідну і достовірну інформацію про пропоновані товари.

А в Державному митному комітеті Білорусі за відведені законом 15 днів не відповіли, які торгові відносини у країни з окупованою територією.

Закарпатські білі гриби смакують за кордоном: Підприємниця зробила бізнес на сушених грибах за 3 роки

середа, 21 серпень 2019, 8:50

За словами дівчини вже надходять пропозиції від міжнародних партнерів. Зробити бізнес на білих сушених грибах, коли уся сировина з екологічно чистого району Закарпаття Іршавщини – виконано. Про такий бізнес з "тихого полювання" розповідається у відео н...

Йому б в єпископи чи митрополити: Скреподуховні росіяни протролили міністра Путіна

середа, 21 серпень 2019, 8:30

Щось з духовністю Третього Риму не те. Шпиняють міністра за те, що в цей смутний час шукає захисту у того, котрий може спасти в цьому новітньому Садомі з Гоморою Путіна. Російський міністр освіти Михайло Котюк викликав критику користувачів мережі, прод...