Бацька продався? У білоруських супермаркетах з'явилися товари з окупованого Криму

Незважаючи на попередження про економічні санкції з боку України, на полицях білоруських торгових мереж з'явилася харчова сода, яку виробляє ПАТ "Кримський содовий завод", повідомляють Патріоти України.

На пачці соди немає даних про постачальника. При цьому на заводі підтвердили, що співпрацюють з білоруською стороною, але назв фірм не розкрили.

"Ми поставляємо не тільки харчову соду в Білорусь. Поставляємо також кальциновану, яку використовують у виробництві скла. Співпраця йде ще з радянських часів. Я не можу назвати наших партнерів, оскільки це комерційна таємниця. Але ви можете це визначити по своїх склярах", – повідомив фахівець із зовнішніх економічних зв'язків заводу Венера Заварзіна.

В супермаркетах Мінська також не відповіли, хто поставляє харчову соду з окупованого Криму. В офіційній відповіді Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі тільки вказали, що постачальник зобов'язаний своєчасно надавати споживачеві необхідну і достовірну інформацію про пропоновані товари.

А в Державному митному комітеті Білорусі за відведені законом 15 днів не відповіли, які торгові відносини у країни з окупованою територією.

Травневі схильні до депресій: Як місяць народження впливає на людину

неділя, 16 червень 2019, 0:30

Навколишнє середовище в перші місяці життя будь-якої істоти має важливий вплив на весь організм. Вчені зібрали докази того, як час народження дитини впливає на її розвиток, а значить і на подальше життя. Про це пише The Time, передають Патріоти України...

В сусідніх будинках вилетіли шибки: У центрі Києва прогримів потужний вибух (фото, відео)

неділя, 16 червень 2019, 0:22

В небо піднялася велика хмара пилу, яка досягла близько 70 метрів. У Києві в житловому будинку по вулиці Тургенєвській прогримів сильний вибух, передають Патріоти України. . Від вибуху в сусідніх будинках вилетіли вікна. Причина вибуху не відома, але ...