Бацька продався? У білоруських супермаркетах з'явилися товари з окупованого Криму

Незважаючи на попередження про економічні санкції з боку України, на полицях білоруських торгових мереж з'явилася харчова сода, яку виробляє ПАТ "Кримський содовий завод", повідомляють Патріоти України.

На пачці соди немає даних про постачальника. При цьому на заводі підтвердили, що співпрацюють з білоруською стороною, але назв фірм не розкрили.

"Ми поставляємо не тільки харчову соду в Білорусь. Поставляємо також кальциновану, яку використовують у виробництві скла. Співпраця йде ще з радянських часів. Я не можу назвати наших партнерів, оскільки це комерційна таємниця. Але ви можете це визначити по своїх склярах", – повідомив фахівець із зовнішніх економічних зв'язків заводу Венера Заварзіна.

В супермаркетах Мінська також не відповіли, хто поставляє харчову соду з окупованого Криму. В офіційній відповіді Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі тільки вказали, що постачальник зобов'язаний своєчасно надавати споживачеві необхідну і достовірну інформацію про пропоновані товари.

А в Державному митному комітеті Білорусі за відведені законом 15 днів не відповіли, які торгові відносини у країни з окупованою територією.

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...