Бацька продався? У білоруських супермаркетах з'явилися товари з окупованого Криму

Незважаючи на попередження про економічні санкції з боку України, на полицях білоруських торгових мереж з'явилася харчова сода, яку виробляє ПАТ "Кримський содовий завод", повідомляють Патріоти України.

На пачці соди немає даних про постачальника. При цьому на заводі підтвердили, що співпрацюють з білоруською стороною, але назв фірм не розкрили.

"Ми поставляємо не тільки харчову соду в Білорусь. Поставляємо також кальциновану, яку використовують у виробництві скла. Співпраця йде ще з радянських часів. Я не можу назвати наших партнерів, оскільки це комерційна таємниця. Але ви можете це визначити по своїх склярах", – повідомив фахівець із зовнішніх економічних зв'язків заводу Венера Заварзіна.

В супермаркетах Мінська також не відповіли, хто поставляє харчову соду з окупованого Криму. В офіційній відповіді Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі тільки вказали, що постачальник зобов'язаний своєчасно надавати споживачеві необхідну і достовірну інформацію про пропоновані товари.

А в Державному митному комітеті Білорусі за відведені законом 15 днів не відповіли, які торгові відносини у країни з окупованою територією.

З архіву ПУ. "Вперше за вісім років я дозволила собі": Фреймут показала свою розкішну квартиру в центрі Києва (фото, відео)

четвер, 9 грудень 2021, 15:00

Українська телезірка Ольга Фреймут показала свої розкішні апартаменти в історичному центрі Києва - Подільському районі, передають Патріоти України. У квартирі ведуча проживає разом зі своїм чоловіком, генеральним директором "Нового каналу" і продюсеро...

Усе заради хайпу: У Києві в тату-салоні знущалися зі свині, знімаючи це на відео - набили куполи (фото)

четвер, 9 грудень 2021, 14:29

У Києві стався черговий скандал із знущанням над тваринами - татувальний салон Tatoo.lamarch знущався над свинею, знімаючи дійство на відео для начебто встановлення "національного рекорду". Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Facebook-сторінку ...