"Бендерівщина" на берегах Неви: У Петербурзі лже-консул торгував паспортами неіснуючої держави

Прибутковий бізнес організував колишній капітан далекого плавання Валерій Суханов.
Капітан далекого плавання дурив довірливих іноземців. Ілюстрація: соцмережі.

У Санкт-Петербурзі розслідують справу про продаж паспортів неіснуючої острівної держави ASPI, передають Патріоти України.

Прибутковий бізнес організував колишній капітан далекого плавання Валерій Суханов. Він сам придумав королівство, проголосив себе його консулом і почав торгувати паспортами, а також водійськими правами. Чергового покупця поліція виявила днями. У майбутніх «співгромадян» псевдоконсул брав відбитки пальців, коли ж підданих королівства з дивними документами затримували, не соромився приїжджати в ділянку розбиратися.

«Показував фото з пальмами»
"Консул Вільного Островного королівства ASPI. Допоможу з отриманням громадянства і реєстрацією", - такі візитки роздавав на Сінному ринку в Санкт-Петербурзі Валерій Суханов. На пропозицію придбати паспорт маленької, але гордої держави в Тихому океані відгукувалися в основному приїжджі з ближнього зарубіжжя. На даний момент у справі проходять шестеро покупців фіктивних документів. Останнього виявили минулого тижня.
Але в поліції припускають, що таких набагато більше, просто поки вони не потрапили в поле зору. «Люди, природно, не знали, що купують паспорт неіснуючої країни. Суханов їм розповідав, що ASPI - невелика острівна держава. Для достовірності навіть фото з пальмами показував. Покупці вірили. Тим більше, крім візиток, він виготовив собі консульську картку з усіма печатками", - розповіли РІА "Новини" в Центрі «Є» ГУ МВС Росії по Санкт-Петербургу і Ленобласті.
Отримували документи приїжджі з Пакистану, Узбекистану, Таджикистану. У кожного була своя причина стати громадянином ASPI. Наприклад, залучений в аферу пакистанець прибув до Санкт-Петербурга вчитися на лікаря. Через два роки термін дії його паспорта закінчився, але на батьківщину студент вирішив не повертатися. Замість цього обзавівся паспортом королівства.

"Были холопами, стали рабами": Пугачова залишила "послання" у мережі після від'їзду з РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:42

Співачка Алла Пугачова після від'їзду з Росії звернулася до своїх хейтерів і назвала їх "рабами". Відповідне "послання" Примадонна російської естради залишила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. "Боже мій, яке щастя, що мене нена...

Бабине літо в Україні триватиме тиждень: Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...