"Бендерівщина" на берегах Неви: У Петербурзі лже-консул торгував паспортами неіснуючої держави

Прибутковий бізнес організував колишній капітан далекого плавання Валерій Суханов.
Капітан далекого плавання дурив довірливих іноземців. Ілюстрація: соцмережі.

У Санкт-Петербурзі розслідують справу про продаж паспортів неіснуючої острівної держави ASPI, передають Патріоти України.

Прибутковий бізнес організував колишній капітан далекого плавання Валерій Суханов. Він сам придумав королівство, проголосив себе його консулом і почав торгувати паспортами, а також водійськими правами. Чергового покупця поліція виявила днями. У майбутніх «співгромадян» псевдоконсул брав відбитки пальців, коли ж підданих королівства з дивними документами затримували, не соромився приїжджати в ділянку розбиратися.

«Показував фото з пальмами»
"Консул Вільного Островного королівства ASPI. Допоможу з отриманням громадянства і реєстрацією", - такі візитки роздавав на Сінному ринку в Санкт-Петербурзі Валерій Суханов. На пропозицію придбати паспорт маленької, але гордої держави в Тихому океані відгукувалися в основному приїжджі з ближнього зарубіжжя. На даний момент у справі проходять шестеро покупців фіктивних документів. Останнього виявили минулого тижня.
Але в поліції припускають, що таких набагато більше, просто поки вони не потрапили в поле зору. «Люди, природно, не знали, що купують паспорт неіснуючої країни. Суханов їм розповідав, що ASPI - невелика острівна держава. Для достовірності навіть фото з пальмами показував. Покупці вірили. Тим більше, крім візиток, він виготовив собі консульську картку з усіма печатками", - розповіли РІА "Новини" в Центрі «Є» ГУ МВС Росії по Санкт-Петербургу і Ленобласті.
Отримували документи приїжджі з Пакистану, Узбекистану, Таджикистану. У кожного була своя причина стати громадянином ASPI. Наприклад, залучений в аферу пакистанець прибув до Санкт-Петербурга вчитися на лікаря. Через два роки термін дії його паспорта закінчився, але на батьківщину студент вирішив не повертатися. Замість цього обзавівся паспортом королівства.

Білковий бонус до городини: Росіянка купила банку горошку і знайшла всередині чи то ящірку, чи крокодила (фотофакти)

субота, 17 квітень 2021, 11:17

Мешканка російського Єкатеринбурга, купивши консервований зелений горошок, виявила в банці неприємний бонус. Як повідомляє E1, разом з бобовими на заводі законсервували невідому істоту. «Чи то ящірка, то чи крокодил», — цитують жінку Патріоти України. ...

​«Кінець епохи бідності», «Слуги» розставляють пріоритети: Суддям додали до пенсії 9425, а військовим - 67 грн. Як зросла решта соцвиплат в 2021-м

субота, 17 квітень 2021, 10:54

Середня пенсія судді в 2021-м зросла на 9425 грн і досягла 77,3 тис. Грн. При цьому військові на заслуженому відпочинку отримують лише 5,6 тис. грн і за чотири місяці виплата зросла лише на 67 грн. Про це йдеться в опублікованих даних ПФУ, зазначають П...