Бережіться! Вчені назвали причину появи небезпечної форми раку

Наночастки, якими забруднені продукти харчування, харчові добавки, побутові речовини і ліки, можуть стати причиною розвитку дуже небезпечної форми раку. До такого висновку прийшли вчені Національного університету Сінгапуру, повідомляють Патріоти України.

За словами дослідника, наночастинки, які розробляються як засіб боротьби з пухлинами, можуть навпаки, прискорювати формування метастаз.

Так стало відомо, що частки, зроблені з золота, діоксиду титану, срібла та діоксиду кремнію, сприяють більш легкому проникненню ракових клітин в кровоносні судини. Феномен отримав назву NanoEL. Він прискорює поширення пухлинних клітин в інші тканини і органи, які в іншому випадку могли бути недоступні для злоякісних новоутворень.

Вчені дізналися, що пацієнти можуть піддаватися впливу наночастинок, що містяться в продуктах харчування, а це ускладнює боротьбу з пухлинами.

Однак дослідники знайшли і позитивний момент в NanoEL. явище сприяє легшому поширенню ліків в уражені тканини.

"Місце моєї смерті і мого життя": Захисник Маріуполя показав прощальні світлини з "Азовсталі"

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:10

Захисник Маріуполя Дмитро Козацький ("Орест") 20 травня виклав на своїй сторінці у Facebook світлини з "Азовсталі". "Ну от і все. Дякую за прихисток "Азовсталь" - місце моєї смерті і мого життя", - написав він, передають Патріоти України. На світлинах ...

Ворог стирає Донбас з лиця землі: Росіяни наступають на Лисичанськ та Сєверодонецьк, загинули 13 людей

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:28

Внаслідок дій російських загарбників за добу на Луганщині загинули 13 людей. Про це у своєму Facebook повідомляє голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України. "росіяни наступають на Сєвєродонецьк та Лиси...