
Небезпечний для здоров'я чай імпортувала в Україну незареєстрована одеська фірма, повідомляють Патріоти України.
"Чай зелений імпортовано 24 липня 2017 року в Одесу компанією BANZAI - VSYO DLYA SUSHI, в кількості 10,896 кг. За результатами проведених розслідувань, Головному управлінню Держпродпотребслужби в Одеській області не вдалося встановити місцезнаходження компанії.
Крім того, інформація про неї відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, який розміщений на офіційному сайті Міністерства юстиції України", - йдеться у повідомленні Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.
За даними відомства, Держпродпотребслужба звернулася до фіскальну службу України та міністерство юстиції України з проханням встановити цей суб'єкт господарювання. Проводиться розслідування.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...