
Небезпечний для здоров'я чай імпортувала в Україну незареєстрована одеська фірма, повідомляють Патріоти України.
"Чай зелений імпортовано 24 липня 2017 року в Одесу компанією BANZAI - VSYO DLYA SUSHI, в кількості 10,896 кг. За результатами проведених розслідувань, Головному управлінню Держпродпотребслужби в Одеській області не вдалося встановити місцезнаходження компанії.
Крім того, інформація про неї відсутня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, який розміщений на офіційному сайті Міністерства юстиції України", - йдеться у повідомленні Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.
За даними відомства, Держпродпотребслужба звернулася до фіскальну службу України та міністерство юстиції України з проханням встановити цей суб'єкт господарювання. Проводиться розслідування.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...