Бережіться! Вчені заявили про нову небезпеку цукру

Цукор блокує активність білка, який необхідний для розмноження кишкової мікрофлори. Таких висновків дійшли вчені Єльського університету (США), повідомляється у прес-релізі на MedicalXpress, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що баланс бактерій у кишечнику людини надзвичайно важливий для організму, адже саме кишкові бактерії беруть участь у розщепленні білків, вуглеводів і жирів. А здатність цукру позбавляти кишечник настільки потрібних здоров'ю бактерій є гнітючим фактором.

Раніше вважалося, що всмоктування вуглеводів відбувається тільки в тонкому кишечнику, а цукор ніколи не досягає товстого кишечника. Але у своєму дослідженні вчені довели, що цукор може впливати на мікрофлору, змінюючи її видовий склад.

Дослідники вивчили вплив дієти з високим вмістом глюкози і фруктози на утримання корисної бактерії Bacteroides thetaiotaomicron в організмі мишей. Виявилося, що сахароза, що складається з глюкози та фруктози, блокує вироблення білка Roc, необхідного для колонізації бактерії.

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...