Без шкоди для здоров'я: Медики розповіли, скільки можна їсти картоплі фрі

Безпечна порція картоплі фрі - 6 соломинок. Її назвав американський професор з Університету Гарварда Ерік Римм, повідомляють Патріоти України.

Науковець провів експеримент і виявив вплив фрі на організм. Виявилося, що вживання порції картоплі з 40 скибочок збільшує ризик розвитку серцевих хвороб.

У піддослідних, які тричі на тиждень їли картоплю фрі, збільшувався ризик ожиріння, серцево-судинних захворювання і діабет.

Якщо займатися спортом, правильно харчуватися і дотримуватися режиму сну, вживання не більше 6 соломинок картоплі фрі буде безпечним.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...