Без тренувань і дієт: Вчені розповіли, як легко схуднути

Всі ми звикли, що для того, щоб схуднути, потрібно сісти на дієту і серйозно зайнятися спортом.

Ілюстрація: ЖЖ

Психологи відзначають, що іноді досить звернути увагу на навколишнє оточення і внести корективи. І улюблений будинок може стати причиною набору ваги або ж допомогти схуднути, повідомляють Патріоти України.

Причина в тому, що деякі речі, їх колір або положення підштовхують нас здійснювати деякі речі підсвідомо, або зовсім запускають певні процеси в організмі, наприклад, голод. І це часто і відбивається на стані фігури.

Зберігайте їжу в контейнерах

Іноді їсти починає хотітися від самого тільки вигляду їжі. Тому щоразу, заглядаючи в холодильник, нам хочеться перекусити. Щоб уникнути цього, не залишайте їжу на видному місці і зберігайте її в контейнерах.

Замініть всі тарілки на маленькі

Чим більше обідня тарілка, тим більше хочеться в неї покласти, і тим більше, відповідно, з'їдається. Тому вибирайте тарілки в діаметрі до 20 сантиметрів, щоб ваші порції сприяли схудненню.

Більш того, підбирайте посуд, який контрастує з кольором страв. Дослідження показало, що коли людям подавали білий рис на білих тарілках, вони з'їдали на 22% більше.

Купіть високі склянки

Від зайвої рідини також гладшають. І улюблені багатьма широкі вузькі стакани якраз цьому сприяють - вони створюють ілюзію вміщення малої кількості рідини, тому спустошивши один, відразу хочеться випити другий. А довгі вузькі келихи, навпаки, здаються об'ємними і допомагають контролювати обсяг рідини.

Приберіть зайві столи

Пора позбутися від зайвих столів у вітальні, спальні та ін. Адже стіл передбачає, що на ньому стоїть їжа, а якщо стіл близько і до нього можна легко дотягнутися, то постійно виникає бажання взяти ще один шматочок смачненького.

Приберіть всі фото продуктів

Позбавтеся від апетитних зображень фруктів, кави і печива, які є у вашому домі. Нехай вони і додають "родзинку", але при цьому провокують почуття голоду і підсилюють апетит від одного тільки погляду на них.

Зберігайте спеції в банках

Не секрет, що аромат деяких спецій стимулює бажання поїсти. До таких належить ваніль, кориця та ін. Цим, до речі, дуже часто користуються маркетологи. І щоб у вашому будинку не спрацював "гачок" популярних булочних і фаст-фудів, помістіть спеції в банки, що щільно закриваються кришками.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...