Безпека на дорогах? - Як водій маршрутки під час руху "залип" у телефоні (відео)

Пасажири маршрутки Київ-Рівне зняли на відео водія під час руху. Упродовж мінімум 2 хвилн він роздивлявся контент у соцмережі й майже не слідкував за дорогою.

Рейс відбувся о 16 годині 5 серпня. Фірма-первізник - "Шалена Черепаха", написала у Facebook користувачка з ніком "Елена Елена", передають Патріоти України.

За її словами, більшість пасажирів не звернули увагу на неналежні дії водія. На зауваження авторки посту чоловік відреагував негативно. "Він ще й обурюватися почав, що я його перебила", - написала пасажирка.

Опублікував: Олег Устименко

Щось пішло не так: В кабінеті поліцейських на Полтавщині помітили незвичайне фото Зеленського

неділя, 15 вересень 2019, 14:26

Силовики вирішили, що їхній президент - це таки Голобородько? Під Полтавою (Лубни) в одному з відділень поліції помітили дивне фото президента України Володимира Зеленського. Його на своїй сторінці в Facebook опублікувала Оксана Піддубна, передають Пат...

"Эта фотография единственная": Сенцов поділився унікальною світлиною із російської тюрми

неділя, 15 вересень 2019, 13:56

Більшість в'язнів в РФ не мали можливості користуватися мобільними телефонами та мережею інтернет. Режисер Олег Сенцов, який тиждень тому повернувся в Україну з російської в'язниці, опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію, зроблену в тюрмі ...