Безпека на дорогах? - Як водій маршрутки під час руху "залип" у телефоні (відео)

Пасажири маршрутки Київ-Рівне зняли на відео водія під час руху. Упродовж мінімум 2 хвилн він роздивлявся контент у соцмережі й майже не слідкував за дорогою.

Рейс відбувся о 16 годині 5 серпня. Фірма-первізник - "Шалена Черепаха", написала у Facebook користувачка з ніком "Елена Елена", передають Патріоти України.

За її словами, більшість пасажирів не звернули увагу на неналежні дії водія. На зауваження авторки посту чоловік відреагував негативно. "Він ще й обурюватися почав, що я його перебила", - написала пасажирка.

Опублікував: Олег Устименко

"Не було практично міста. Його рівняли з землею": Боєць ГУР розповів про прорив до Маріуполя

четвер, 25 квітень 2024, 7:50

Боєць Головного управління розвідки на позивний “Несмачний” був командиром однієї із груп, яка відправилася на гелікоптерах до окупованого Маріуполя. Там він приєднався до українських захисників та разом із ними обороняв місто від російських окупантів....

"Бавовна" наводить жах? Опитування показало, чого найбільше бояться росіяни

четвер, 25 квітень 2024, 7:25

У першому кварталі 2024 року головними страхами росіян стали диверсії та атаки безпілотників. Занепокоєння громадян також підкріплювалося постійними вибухами у Білгородській області, передають Патріоти України. Це випливає з національного індексу триво...