Безвідходне виробництво: В Нью-Йорку почали продавати незвичайну піцу

Дирекція Vinnie's регулярно намагається придумати щось оригінальне.

В Нью-Йорке начали продавать пиццу в коробке из пиццы. Фото: Информатор.

В меню однієї з піцерій Нью-Йорка з'явилася вельми чудернацька страва - піца в коробці з піци. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням Нескучные новости.

Авторами ноу-хау стали власники закладу Vinnie's в Брукліні. Ідея створення подібного продукту прийшла їм в голову після того, як вони звернули увагу на велику кількість сміття через стандартні картонні коробки. Якщо клієнт хоче взяти піцу в піці на винос - він отримує її обернену в фольгу. Таким чином, на думку господарів піцерії, вони вносять свій посильний внесок в боротьбу із забрудненням навколишнього середовища.

Журналісти відзначають, що дирекція Vinnie's регулярно намагається придумати щось оригінальне. Наприклад, в минулому році клієнтам пропонувалася піца, покрита декількома міні-піцами.

В офіційному Twitter-акаунті закладу також можна побачити відсилання до мультфільмів "Час пригод" і "Покемони", саги "Зоряні війни" і смерті співака Прінса (Rest In Pizza, Prince). Крім того, в закусочній також 44 дня робили страви на честь усіх американських президентів.

Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тисяч грн: Хто може розраховувати на допомогу

четвер, 30 березень 2023, 11:28

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації...

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...