
У мережі пригадали, як 93-річна бабуся віддала бійцям АТО 2 тисячі євро, які їй виплатив німецький уряд як компенсацію за злочини, вчинені нацистами, передають Патріоти України.
“Мені у травні виповнилося 93 роки. Розумієте, я учасник війни і отримала допомогу з Німеччини. І хочу цю допомогу віддати у шпиталь. Мені не шкода нічого. Я би своє серце віддала, але воно вже нікуди не годиться, старе серце. Тому я хочу хоч якоюсь краплею в морі, але допомогти пораненим дітям”, — сказала Клавдія Поліщук.


Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити, передають Патріоти України. Попередньо встановлено, що екіпаж п...