Бійці ЗСУ потрапили в засідку путінських "гібридів" під окупованою Горлівкою, є втрати

Під час переслідування противника резервною групою було знищено трьох терористів.

Поблизу окупованої Горлівки. Фото: соцмережі.

У Донецькій області група військовослужбовців Збройних сил України під час патрулювання району оборони потрапила в засідку бойовиків. Про це повідомляється в Facebook на сторінці "24 ОМБр імені короля Данила, прес-служба", передають Патріоти України.

"Сьогодні, 6 травня, під час патрулювання району оборони потрапила у засідку група військовослужбовців механізованого батальону, що діє на Горлівському напрямку. На маршруті патруля був встановлений невідомий вибуховий пристрій, від підриву якого один військовослужбовець загинув, двох поранено", - сказано в повідомленні.

На допомогу бійцям прибула резервна група, по якій ворожа ДРГ відразу же відкрила вогонь. "Після короткого вогневого зіткнення, резервна група приступила до переслідування противника, під час якого трьох бойовиків було знищено. Підрозділи на даному напрямку приведені в повну бойову готовність", - повідомили військові.

Не лише штраф: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після отримання повістки

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:30

В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...