Біля туалету: У Києві знайшли мертву людину (фото, відео)

Тіло чоловіка помітили охоронці ринку, які викликали поліцію і "швидку".

1 жовтня в районі станції метро Лісова помер чоловік 1962 р. н, який відпочивав з друзями в "наливайці". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє "Київ оперативний", передають Патріоти України.

"В один момент йому стало зле, але ні ті, хто з ним випивав, ні працівники закладу не викликали швидку допомогу, а винесли чоловіка із закладу і поклали біля біотуалету", - йдеться у повідомленні.

Поки не відомо, чи помер чоловік у закладі, чи вже за його межами. Зі слів лікарів, чоловік помер миттєво (тромб).

"При ньому знайшли тільки документи. Чоловіка помітили охоронці ринку, які викликали міліцію і "швидку", - додали в "Києві оперативному".

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...