
В Антарктиці знайшли збережені трупи крихітних тварин в озері Мерсер. Решки виявили на глибині 1 км, повідомляють Патріоти України.
Американські дослідники з Університету Монтани взяли проби з озера Мерсер. За допомогою спеціальних пристрої, які вимірюють температур води, виявили в мулі останки діамантових водоростей, членистоногих і рослин.
Знайдені організми живуть не в водоймах, а на землі. В озеро їх віднесло течією річок з Трансантарктичних гір. "Антарктида - це місце на Землі, якого найменше торкнулися люди, і тому воно є дивовижною лабораторією для розуміння життя, біорізноманіття та льодовикової історії нашої планети", - сказала директор Інституту арктичних досліджень Дартмутського коледжу Росс Вірджинія.
Зараз учасники експедицій проводять дослідження і аналіз знайдених рештків. Вчені хочуть з'ясувати, як бактерії змогли вижити в озері, яке відрізане від зовнішнього світу. Ймовірно, живність з'явилася у підземних озерах Антарктики кілька тисяч років тому.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...