Більше не фантастика: Під льодами Антарктики знайшли життя

В Антарктиці знайшли збережені трупи крихітних тварин в озері Мерсер. Решки виявили на глибині 1 км, повідомляють Патріоти України.

Американські дослідники з Університету Монтани взяли проби з озера Мерсер. За допомогою спеціальних пристрої, які вимірюють температур води, виявили в мулі останки діамантових водоростей, членистоногих і рослин.

Знайдені організми живуть не в водоймах, а на землі. В озеро їх віднесло течією річок з Трансантарктичних гір. "Антарктида - це місце на Землі, якого найменше торкнулися люди, і тому воно є дивовижною лабораторією для розуміння життя, біорізноманіття та льодовикової історії нашої планети", - сказала директор Інституту арктичних досліджень Дартмутського коледжу Росс Вірджинія.

Зараз учасники експедицій проводять дослідження і аналіз знайдених рештків. Вчені хочуть з'ясувати, як бактерії змогли вижити в озері, яке відрізане від зовнішнього світу. Ймовірно, живність з'явилася у підземних озерах Антарктики кілька тисяч років тому.

В Україну повертаються морози: Синоптики назвали дату, коли похолоднішає та засніжить

субота, 25 березень 2023, 12:28

З понеділка, 27 березня, в Україні погіршиться погода. Спочатку негода охопить західну частину , а згодом розповсюдиться по всій країні. Про це розказала синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її даними, температура повітря впродовж 2...

Звільняв Куп'янськ і воював за Бахмут: Окупанти вбили добровольця з Франції, у нього лишилося двоє дітей

субота, 25 березень 2023, 11:50

Російські окупанти вбили 29-річного француза Кевіна Давида, який рік захищав Україну на фронті у складі "Іноземного легіону". Про це повідомили у підрозділі французьких добровольців Task Force Baguette, передають Патріоти України. Кевін загинув у боях ...