Більше не фантастика! Вчені розробили унікальний препарат, який рятує мозок від старіння

Нові експериментальні ліки, які підтримують клітини мозку, що старішають, дають надію на лікування втрати пам'яті, проблем з ухваленням рішень та інших розумових порушень, які часто зустрічаються в літньому віці. Про це пише The Guardian, повідомляють Патріоти України.

Передбачається, що такий ефект матиме лише одна таблетка на день для людей старших за 55 років. Випробування в лабораторії показали, що у старих мишей набагато краще працювала пам'ять вже через півгодини після приймання препарату. Вчені встановили, що після двох місяців лікування клітини мозку, які скоротилися у старих тварин, відновили до рівня "молодого" мозку.

Препарат – похідний з бензодіазепіну. Він може потрапити на ринок, коли клінічні випробування, які мають розпочатись протягом двох років, покажуть, що препарат безпечний і ефективний для людей. Головна авторка дослідження доктор Етьєн Сибіл зазначила, що користь від цього препарату може в перспективі отримати кожна людина літнього віку. Разом з цим зазначається, що препарат може запобігати "старінню" мозку, проте не може врятувати від деменції, яка вже вразила людину.

"Купе с личным душем": Потяг "Укрзалізниці" затопила потужна злива (відео)

четвер, 2 липень 2020, 12:44

Дах вагона був дірявим, і вода не просто капала... У мережі з'явилося відео з поїзда Апостолове - Херсон, який затопило. Відеоролик опублікував Михайло Ігнатенко в Facebook, передають Патріоти України. На ньому видно, що дощова вода не просто капає, а ...

Коронавірус чи ще якась інфекція?: В Африці загадково загинули сотні слонів (фото)

четвер, 2 липень 2020, 12:14

Захисники природи кажуть, що вмирають тварини різного віку і різної статі. В Ботсвані за загадкових обставин загинули понад 350 слонів, що вже встигли охарактеризувати як природоохоронну катастрофу. Як пише The Guardian, перші випадки смерті тварин ста...