Блиснув ерудицією: Віталій Кличко в Давосі не зміг вимовити слово "діджіталізація" (відео)

Присутні на конференції ввічливо посміялись, окрім ведучого. Сміявся і Володимир Кличко і сам мер Києва теж.

З міським головою Києва стався словесний конфуз на всесвітньому економічному форумі в Давосі. Під час обговорення діджиталізації головного міста України (переведення різноманітної інформації у цифрову форму.-ред.) мер з кількох спроб не відразу зміг вимовити digitalization.

На кадрах видно, як Віталій намагається вимовити «діджиталізація», проте замість цього видає лише невиразні звуки на букву «Д».

Нагадаємо, Кличко також на Всесвітньому економічному форумі в Давосі під час зустрічей з європейськими політиками та представниками великих світових компаній говорив про підтримку України, її європейських прагнень, про втілення нових проектів.

Вчені дослідили мозок "сов" і "жайворонків" і зробили несподівані висновки

понеділок, 18 лютий 2019, 17:37

Британські дослідники з Бірмінгемського університету показали різницю в мозку "сов" і "жайворонків". Дослідники відібрали 38 добровольців, із них 14 - чоловіків, повідомляють Патріоти України. 16 людей вставали вранці, інші ж звикли прокидатися пізно....

Хіти тижня. "Слепящий "Филин", или Как противодействовать на Донбассе российскому "лучевому оружию", - Жирохов (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 17:30

"Россия активно использует две ведущиеся войны - в Сирии и Украине - как полигон для испытания новой современной техники и отработки тактики ее применения", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і прод...