Блиснув ерудицією: Віталій Кличко в Давосі не зміг вимовити слово "діджіталізація" (відео)

Присутні на конференції ввічливо посміялись, окрім ведучого. Сміявся і Володимир Кличко і сам мер Києва теж.

З міським головою Києва стався словесний конфуз на всесвітньому економічному форумі в Давосі. Під час обговорення діджиталізації головного міста України (переведення різноманітної інформації у цифрову форму.-ред.) мер з кількох спроб не відразу зміг вимовити digitalization.

На кадрах видно, як Віталій намагається вимовити «діджиталізація», проте замість цього видає лише невиразні звуки на букву «Д».

Нагадаємо, Кличко також на Всесвітньому економічному форумі в Давосі під час зустрічей з європейськими політиками та представниками великих світових компаній говорив про підтримку України, її європейських прагнень, про втілення нових проектів.

"Вы фашисты!": Пропагандист Путіна влаштував істерику на росТБ (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 17:15

Російський пропагандист, політолог Олексій Мартинов влаштував істерику на російському пропагандистському телебаченні через українські історичні постаті, повідомляють Патріоти України. Обговорюючи новий проект Українського інституту національної пам'яті...

Хіти тижня. Карма? - Пожежі у РФ нагадують мапу анексованого Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 17:00

Цікавий факт помітили користувачі Фейсбуку... До того ж, вони майже зрівнялись з площею вкраденого росіянами Криму (2,7 млн гектарів). Усього, за даними Greenpeace в 2019 у РФ згоріло понад 13 млн. гектарів лісу. Це величезна катастрофа планетарного ма...