"Б*ндерівські недобитки!": Топ-пропагандист Кремля "накинувся" на Україну в ефірі росТБ (відео)

Пропагандист запевнив, що Росія допоможе Україні позбутися "нацистів і бандерівців", адже лише після цього народ зможе відновити колишню життя в рідній країні.

Фото: glavcom.ua

Головний пропагандист Кремля Володимир Соловйов образливо висловився про сучасних українців, назвавши їх "бандерівськими недобитками", повідомляють Патріоти України.

Крім того, він нахабно зазначив, що якщо Кремль всерйоз займеться українським питанням, то на Донбасі дуже швидко настане мир. Свої зухвалі висловлювання Соловйов озвучив в ефірі своєї програми "Недільний вечір" на телеканалі "Росія 1".

Обурення у пропагандиста викликала тверда позиція українського дипломата Вадима Трюхана, який висловив впевненість в тому, що мир в Україні настане тоді, коли Росія та її влада, нарешті, усвідомлять, що мають справу з окремою незалежною державою.

"Згоден, я думаю, що коли Кремль вже занепокоїться, в Україні одразу настане мир!" - уїдливо відповів йому Соловйов.

Однак Трюхан продовжував стояти на своєму, підкреслюючи, що країна-агресор повинна покинути території іншої держави і звільнити окуповані території.

Така заява викликала ще більшу злість у Соловйова, і він сказав, що Росія допоможе Україні позбутися "нацистів і бандерівців", адже лише після цього народ зможе відновити колишню життя в рідній країні.

Опонент пропагандиста, в свою чергу, нагадав йому, що війна на Донбасі насправді є війною України за незалежність від Росії.

"Ви під бандерівським іго! У вас зараз взяла і портрет Гітлера виклала у себе в мережі! Працює в школі, привітала всіх з днем народження Гітлера! Коли їй сказали: "Що ти робиш?", вона каже: "Мене зламали". їй тут же викинули купу фото. Ви - бандерівські недобитки! І обов'язок Російської Федерації - боротися з нацизмом!" - вдався до істерики Соловйов.

Однак Трюхан обурився таким визначенням і докорив ведучого пропагандистської програми тим, що свої лайки той застосовує стосовно 45-мільйонної нації і суверенної держави.

"Не треба себе називати нацією! Ви представники влади, бандерівські недобитки. А хто вам заважає (бути суверенними. - Ред.)? Ви з 1991 року, не проливши ні краплі крові, отримали незалежність! З 2014 року ви ведете громадянську війну! Ваш колишній колись 45-мільйонний народ страждає від бандерівців! " - оскаженів Соловйов.

Хіти тижня. Потап, Винник і Ко: 10 знаменитих чоловіків України, які виглядали б чарівно в тілі жінки (фото)

субота, 8 серпень 2020, 22:30

Якими були б зірки-чоловіки, якби народилися дівчатами. Останнім часом у соцмережах знову став популярним вже не новий тренд - люди масово бавляться з додатком FaceApp, який може змінити обличчя до невпізнання. Зокрема, однією з найбільш популярних фіш...

Жахливе викриття на українському телебаченні: Педофіл працював з конкурсантами "Україна має талант" і "Голос країни"

субота, 8 серпень 2020, 21:37

Педофіл обіцяв дітям допомогти потрапити на телебачення, а потім відвозив до себе додому. Щасливі батьки нічого не підозрювали... У Сумах поліцейські затримали педофіла з Полтавської області. Ним виявився знаменитий фотограф Валентин Василенко, який пр...